Akbank Son Dakika Duyurdu! İsteyenlere 36 Ay, İsteyenlere 33 Ay Vadeli 50.000 TL Nakit Kredi Verecek

Akbank Son Dakika Duyurdu! İsteyenlere 36 Ay, İsteyenlere 33 Ay Vadeli 50.000 TL Nakit Kredi Verecek
YAYIN TARİHİ: 2.07.2021 18:08:00

Akbank Son Dakika Duyurdu! İsteyenlere 36 Ay, İsteyenlere 33 Ay Vadeli 50.000 TL Nakit Kredi Verecek. 50.000 TL kredi kampanyası başladı. Sizlerde hemen sonuca ulaşabilirsiniz. Banka detayları duyurdu. İşte 50.000 TL kredi kampanyası....

Kredi alacak kişilere, Akbank üzerinden yeni bir haber geldi. Akbank Son Dakika gelişmesi ile birlikte, 36 ay vadeli kredi veriyor. Banka yaptığı açıklamada eğer 3 ay erteleme yaparsanız, 33 ay vadeli kredi vereceğini duyurdu. Akbank yaptığı ve yapacağı krediler ile sürekli gündem olmaya devam ediyor. Televizyon ve internet üzerinden de yapılan bu duyurular ile birlikte, Akbank üzerinden 50.000 TL’ye kadar nakit alabileceksiniz. İhtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyenler, belirli şartlara göre kredi kullanacaklardır. İhtiyaç kredisi almak isteyenler, Son Dakika olarak, bu kampanyadan faydalanabileceklerdir. Kampanyanın katılım şartları da belli oldu. İşte detaylar…

Akbank’tan Her TC Vatandaşına 50.000 TL Nakit

Akbank yaptığı bu duyurular ile birlikte, 50.000 TL’ye kadar nakit kredi imkanından faydalandıracaktır. Başvuru yapmak isteyenler, bu bankadan hızlı ve anında işlem yapacaklardır. Diğer bankalara nazaran daha kolay onay veren Akbank, kredi alacak kişilerden de bazı şartlara uygun olmalarını istemektedir. Kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen sizlere sonucu verecek ve bu sonuca göre kredi kullandıracaklardır. İhtiyaç kredisi kullanmak isteyenler, daha önce bankalardan çalışması olması gerekmektedir. Banka çalışmalarınızda kredi ve kart ödemelerinizin de düzenli olması gerekiyor. Kredi kullanacak olan kişiler, bu destek kredilerini aldıklarında, ilk taksit ödemesinde de 3 ay erteleme yapacaklardır. Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyenler, eğer bankalar ile arası kötüyse onay alamayacaklardır.

Kredi Başvurusu SMS ile ve İnternet Bankacılığından Yapılıyor

İhtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler, kredi başvurularında onay almak istiyorsa SMS atarak bu durumunu öğrenebilirler. Cep telefonunuzun mesaj kısmına girerek Kredi yazın boşluk bırakın ve TC Kimlik numaranızı da yazdıktan sonra 4425 numarasına gönderin. Bu şekilde yaptığınız kredi başvurularında banka hemen sizlere sonucu verecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, bankalardan şubeler aracılığı ile bu kredileri alabilirler. Kredi başvurusu ayrıca Akbank.com adresinden de yapılıyor. İhtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran kişiler, 36 ay vadeli verilen destek kredilerinde 50.000 TL’ye kadar onay alabilir, onaylı kredilerini banka şubelerinden kullanabilirler.

Akbank Direkt uygulaması üzerinde de bankaya gitmeden onay verilecek. Banka müşterisi olan ve internet bankacılığı şifresi olan kişilere, banka hemen sonuç vereceği kredi kampanyasını hazırladı. Banka Akbank Direkt uygulaması üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, banka müşterisi olmanız ve bankanın internet bankacılığı şifresini almanız gerekmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER