Akbank, Oturduğunuz Yerden 100.000 TL SMS ile Kredi Onayı Veriyor, Yeni Kampanya Alkış Topladı

Akbank, Oturduğunuz Yerden 100.000 TL SMS ile Kredi Onayı Veriyor, Yeni Kampanya Alkış Topladı
YAYIN TARİHİ: 7.09.2021 09:34:00

Akbank, Oturduğunuz Yerden 100.000 TL SMS ile Kredi Onayı Veriyor, Yeni Kampanya Alkış Topladı. Akbank üzerinden kredi alacak olan kişilere yeni destek kampanyası başladı. İşte detaylar...

Akbank'tan yeni bir kredi kampanyası duyurusu yapıldı. Sms ile hızlı bir şekilde banka üzerinden kredi başvurusu yapabilir onaylanan kredinizi hemen aynı gün içerisinde kullanabilirsiniz. Akbank yapmış olduğu bu kredi kampanyası ile birlikte 100 bin TL'ye kadar kredi onayı veriyor. 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi almak isteyen müşteriler banka şubelerine gitmeden Akbank direkt uygulaması üzerinden de istedikleri zaman bu kredileri kullanabilecekler. Akbank direkt uygulamasını kullanabilmeniz için bu bankanın hesabı olan bir müşterisi olmanız gerekiyor.

100.000 TL'ye kadar SMS ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız 36 ay vadeye kadar ve ilk taksit ödemelerinde de 3 ay erteleme yapabileceksiniz. Banka kişilerin Kredi notuna göre değerlendirme yaparken hızlı ve anında onay vererek müşterilerine kredi desteği sağlamaktadır. 100.000 TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız banka şubelerinde gidebilir veya bankanın resmi internet sitesi üzerinden de işlem yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra banka kredi notu değerlendirmesi ile birlikte sizlere Kredi imkanı sunmaktadır.

Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yaptığınız zaman sizlerin diğer banka borçları da hesaplanır ve bu borçları da kapatarak sizlere yüksek limitli krediler kullandırılır. Akbank üzerinden kredi kullanmak için en kolay başvuru yöntemlerinden bir tanesi SMS atarak kredi başvuru yöntemidir.
Cep telefonunuzdan SMS atarak 100.000 tl onay alın

Cep telefonunuz üzerinden SMS atarak 100.000 TL'ye kadar onay almak istiyorsanız Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızla yazarak bu mesajı 4425 numarasını gönderin. Bu şekilde yapmış olduğunuz kredi başvurusu hemen sonuçlanacak onaylanan Kredi hemen aynı gün içerisinde bankadan hesabınıza yatırılacak. Kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler ayrıca bankanın Akbank direkt uygulamasına girerek buradan direkt Kredi seçeneğini seçip Kredi başvurusunda bulunabiliyor. Özellikle online internet bankacılığı üzerinden yapılan kredilerde banka düşük faiz oranları ile birlikte Kredi verirken ayrıca müşterilerine masrafsız ve hayat sigortası da krediler vermektedir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler belirli limitler kadar Akbank direkt uygulaması üzerinden istedikleri zaman kredi başvurularını gerçekleştirebiliyor. Sizlerde banka şubesinden eğer başvuru yapamadıysanız bankanın diğer başvuru yöntemleri ile birlikte düşük faizli kredi kullanabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER