Akbank Müdürü Duyurdu! Bankaya Gelmeden 40.000 TL Verilecek

Akbank Müdürü Duyurdu! Bankaya Gelmeden 40.000 TL Verilecek
YAYIN TARİHİ: 6.06.2021 23:55:00

Akbank yeni başlattığı kredi kampanyası ile rekor seviyede başvuru sayısına ulaştı. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası 40 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak verilecek. Başvuru yapmak için şubeye gitmeye gerek yok.

Akbank yeni başlattığı kredi kampanyası ile rekor seviyede başvuru sayısına ulaştı. Akbank ihtiyaç kredisi kampanyası 40 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli olarak verilecek. Başvuru yapmak için şubeye gitmeye gerek yok. Başvurunuzu oturduğunuz yerden yaparak hemen kredi onayını alabileceksiniz. Akbank müşterisi olan kişiler online başvuru yaparken olmayan kişiler de SMS atarak onay alabilecekler.

Akbank ülkemizde kredi ihtiyacı olan kişilerin tercih ettikleri bir banka olmaktadır. Bunun sebebi ise bankanın uygun faizlerle kredi imkanı tanımasıdır. Ayrıca banka hızlı başvuru yaptırma işlemleri olduğu için kişiler başvuru yaptıktan hemen sonra ne kadar kredi onayını alacaklarını görebileceklerdir. Son yapılan bu kampanya'da 2021 yılı sonuna kadar devam edecektir. Akbank 40 bin TL'ye kadar kredi ihtiyacı olan vatandaşlara uzaktan başvuru alarak ne kadar kredi onayları aldıklarını söyleyecek. Akbank banka politikalarına uygun olan kişiler bu kredileri kullanabilecekler.

Akbank Başvuru Şartları Nedir? Kredi Nasıl Alınır?Akbank üzerinden kredi başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile anında sonuç alabiliyor. Kredi başvurusu yapabilmek için öncelikle bankanın kredi şartlarına uygun olmak gerekiyor. Kredi başvurusu yapan kişiler, banka kredi politikalarına uygun olmaları durumunda anında onay alabileceklerdir. Akbank TC vatandaşı olan ve 18 yaşından büyük olan kişilere anında onay verecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler, genellikle kredi puanı 1200 ve üzerinde olan kişilerdir. Banka kredi politikalarına uygun olduğunuzu düşünüyorsanız, banka şubelerine gitmeden Akbank üzerinden hafta sonu dahil kredi onayı alarak, hesabınızın olması durumunda da bankaya gitmeden kredi kullanabileceksiniz.

SMS ve Online Başvuru İmkanı Veriliyor

Kredi başvurusu için yapılan duyuruda Akbank SMS ile anında kredi onayı veriyor. Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da yazarak 4425 numarasına bu mesajı atın. 5 dakika olmadan krediniz hesabınıza gelecektir. Kredi sonucu uygun olan kişiler ise, banka şubelerine giderek kredilerini kimlikle alabileceklerdir. Ayrıca bankanın müşterisi olanlar bankaya gitmeden onay alacaklar. Kredi başvurusu için Akbank Direkt uygulamasını kullanabilirsiniz. Akbank Direkt uygulamasını kullanan kişiler, banka kredi başvurusunu bankanın mobil uygulamasından yaptıktan sonra kredilerini anında sonuç alacak ve sonucu onaylanan kişilerde hemen kredilerini kullanabilecekler. Akbank Direkt uygulaması üzerinden kullanılan krediler daha uygun faizler ve masrafsız kredi seçenekleri ile verilmektedir.
 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER