Akbank Eylül ayı için 10 bin TL'ye kadar kredilerde 0.59 faiz oranları ile kredi verecek

Akbank Eylül ayı için 10 bin TL'ye kadar kredilerde 0.59 faiz oranları ile kredi verecek
YAYIN TARİHİ: 6.09.2021 11:56:00

Akbank Eylül ayı için 10 bin TL'ye kadar kredilerde 0.59 faiz oranları ile kredi verecek. Bankadan açıklama yapıldı. İşte detaylar...

Akbank Eylül ayı için 10 bin TL'ye kadar kredilerde 0.59 faiz oranları ile kredi verecek. Akbank üzerinden yapılan bu Kredi kampanyasına katılmak isteyen müşteriler 10.000 TL'ye kadar 0.59 faiz oranları ile kredi başvurularını yapabileceklerdir. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan kişiler daha önce bu banka üzerinden kredi kullandıysa ve ticari bir hesabı varsa 10.000 TL'ye kadar olan kredilerde 0.59 faiz oranları ile kredi kullanabilir. Bu krediler sadece ticari müşterilere ve daha önce bu banka üzerinden kredi kullanmış olan müşterilere verilen bir kampanyadır. Banka kredi politikalarına uygun olmanız durumunda 10.000 TL'ye kadar 0.59 faiz oranları ile kredi kullanabileceksiniz.

Akbank kredi başvurusu nasıl yapılır?


Akbank üzerinden 10 bin TL'ye kadar 0.59 faiz oranları ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız internet bankacılığı kullanmanız gerekiyor. Banka iyi müşteri olan kişilere internet bankacılığı üzerinden 10 bin TL'ye kadar düşük faiz oranları ile kredi veriyor. Eğer başvurunuz 0.59 faiz oranları ile kredi onayı almadıysa banka sizleri 36 ay vade ile düşük faiz oranlarıyla ayrıca bir kredi kampanyasına sokabilir. Akbank direkt uygulaması üzerinden de bu kredi başvurusunu yapabilir ve onaylanan kredi şubelere gitmeden kullanabilirsiniz. Ayrıca banka şubelerine giderek kimlik ve gelir belgeleriniz ile birlikte de Akbank üzerinden kredi başvurusu yapabiliyorsunuz.


Akbank kredi başvuru şartları nelerdir?

Her bankada olduğu gibi Akbank üzerinden de ihtiyaç kredisi kullanacak olan müşteriler 10.000 TL'ye kadar 0.59 faiz oranlarıyla da kredi almak istese bile bankanın uygulamış olduğu politikalarına uygun bir müşteri olması şarttır. Akbank üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak olan müşteriler belirtilen bu şartlar dahilinde kredilerini istedikleri zaman kullanabileceklerdir. Kredi başvurusu yapacak olan kişilerin kredi notu 1500 ve üzerinde olması daha önceki banka çalışmalarından ötürü Kredi siciliniz temiz olması şartı vardır. Bu şartlara uygunsanız hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilir onaylanan kredinizi de hemen anında hesabınıza atabilirsiniz. Akbank internet sitesi Akbank müşteri hizmetleri ve Akbank ATM'leri üzerinden de kredi başvuruları 7gün 24saat yapılmaktadır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER