Ağaya değil herkese beleş! Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Aralık ayı bedava internet müjdesi!

Ağaya değil herkese beleş! Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Aralık ayı bedava internet müjdesi!
YAYIN TARİHİ: 19.12.2021 11:17:00

Tüm operatörler belirli aralıklarla bedava internet kampanyaları düzenlemeye devam ediyor. Bu kampanyaları kaçırmak istemeyenlerin GSM şirketlerini sıkı bir şekilde takip etmesi tavsiye ediliyor. Peki, en kolay şekilde bedava internet nasıl kazanılır? Hangi operatörlerde bedava internet kampanyası var? İşte detaylar…

Ağaya değil herkese beleş! Türk Telekom, Turkcell, Vodafone Aralık ayı bedava internet müjdesi! Turkcell, her hafta Salla Kazan kampanyası ile bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Turkcell aboneleri, Dijital Operatör uygulamasında yer alan Salla Kazan ile aylık 25 GB’a kadar bedava internet kazanabilmektedir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için mobil cihazınızda Dijital Operatör uygulamasının yüklü olması gerekiyor, eğer yüklü değilse AppStore ve Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. İndirip giriş yaptıktan sonra ana sayfada ‘Salla Kazan’ ibaresi karşınıza çıkacaktır. Tıkladıktan sonra açılan ekranda telefonunuzu sallamanız istenecektir. Salladıktan sonra 2 farklı hediye ekranda yer alacak ve herhangi birisini seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Her çarşamba günü yenilenen Salla Kazan ile sürpriz hediyeler kazanabilir, bedava internet şansı yakalayabilirsiniz. 

Vodafone Bedava İnternet

Vodafone abonesi olan kişiler bedava internet kazanıp kazanamayacaklarını merak ediyor. Tıpkı Turkcell’de olduğu gibi Vodafone’da da her hafta çeşitli hediyeler dağıtan Hediye Çarkı uygulaması bulunuyor. 

Vodafone Yanımda uygulaması içinde yer alan Hediye Çarkı ile Günlük 4GB, 15 Gün Geçerli 5 GB, Günlük 10 GB, 4 Gün Geçerli 3 GB ve Aylık 3GB gibi onlarca hediye internet paketinden birisi kazanılıyor. Hediye Çarkı, haftada bir kez çevrilmekte, Pazar günü 00.00’da çark çevirme hakkı yenilenmektedir. 

Türk Telekom Bedava İnternet

Bedava internet konusunda en cömert davranın GSM şirketinin Türk Telekom olduğu görülüyor. Zira Sil Süpür kampanyası kapsamında abonelerine haftalık 30 GB’a varan hediye internet dağıtıyor. 

Bu doğrultuda kazanılabilecek hediyeler arasında; Haftalık 30 GB, Haftalık 10 GB, Haftalık Gece 5GB, Günlük 30 GB, Haftalık Youtube’da 5GB bedava internet paketleri yer alıyor. 

Türk Telekom’un Mobil İşlemler uygulaması üzerinde yer alan ve her hafta yenilenen Sil Süpür kampanyası ile bu hediyelere ulaşmak mümkün. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER