Adnan gibi yasak aşk geç çark edince.. Aşk-ı Memnu'nun skandal sahnesi İstanbul'da bire bir yaşandı!

Adnan gibi yasak aşk geç çark edince.. Aşk-ı Memnu'nun skandal sahnesi İstanbul'da bire bir yaşandı!
YAYIN TARİHİ: 5.11.2021 10:46:00

​Aşk-ı Memnu'nun skandal sahnesi İstanbul'da bire bir yaşandı! Adnan gibi yasak aşk geç çark edince... İstanbul'da bir Bihter Ziyagil vakası... Kanal D ekranlarında yayınlandığı dönem olay yaratan ve hala hafızalardan silinmeyen Aşk-ı Memnu'nun bir benzeri İstanbul'da yaşandı. Olayda Aşk-ı Memnu'daki olay sahne bire bir gerçek oldu. İşte detaylar...

Halit Ziya Uşaklıgil'in aynı adlı romanından uyarlanan Aşk-ı Memnun, Türk dizi tarihine damgasını vurdu. Aynı zamanda Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Hazal Kara gibi isimleri parlatan Aşk-ı Memnu tekrar bölümleriyle bile reytinglere giriyor. Gelin görün ki Aşk-ı Memnu'nun aynısı İstanbul'da yaşandı. Öyle bir detay vardı ki akıllara direkt Beren Saat'in canlandırdığı Bihter Ziyagil geldi. Bakın İstanbul'daki o yasak aşk nasıl patlak verdi ve sonrasında neler oldu. İşte Aşk-ı Memnu olayının ayrıntıları.

İstanbul'da asansör firmasında çalışan M. U. bir iş nedeniyle haftanın 3 günü soluğu şehir dışında alıyor, geri kalan 4 günde de İstanbul'a geri dönüp ailesiyle vakit geçirip, işlerini takip ediyordu. Ancak M.U.'nın telefonuna bir gün öyle bir mesaj geldi ki başından aşağı kaynar sular döküldü ve farkında olmasa da tüm hayatı değişti. 

HAYAT DEĞİŞTİREN TRAFİK CEZASI
M.U'nun telefonuna gelen mesaj bir trafik cezasıydı. Ancak bir sorun vardı. M.U.'nun ceza aldığı yoldan, M.U. yakın zamanda hiç geçmemişti. Ayrıca M.U'nun özel aracını kullanmaya pek vakti olmuyor, şirket aracını kullanıyordu. M.U'nun özel aracı ise eşindeydi. İşte bu trafik cezası sonrasında şok bir gerçekle karşılaştı.


M.U. hemen eşine telefon açtı ve araba ile bir yerlere gidip gitmediğini sordu. Eşi de aracı, yakın zamanda kullanmadığını, gittiği yerlere yaya olarak gittiğini söyledi. Bu sözleri sonrasında M.U.'nun şüpheleri giderek çoğaldı. Bu durum beraberinde büyük bir araştırma sürecini de getirdi. 

2 gün sonra evine giden M.U. konuyu eşine hiç açmadı. İlk olarak fırsatını bulduğu anda eşinin telefonunu karıştırdı. Ancak telefonda şüpheli bir durum yoktu. M.U. sonrasında 8 yaşındaki oğlunu alıp dışarı çıktı. Minik oğlunun çaktırmadan ağzını aradı ve öğrendikleri karşısına şüpheleri arttı. Çünkü 8 yaşındaki minik annesinin kendisini sık sık anneannesine bıraktığını ve dışarıya çıktığını söyledi. M.U. oğlundan bunları duyar duymaz kayınvalidesini aradı. Çaktırmadan onun da ağzını aradı ve 8 yaşındaki oğlundan duyduklarının bir benzerini ondan da duydu. Sonrasında ise kiminle ne yaptığı ortaya çıktı.


Araştırmaya koyulan M.U. şoke eden gerçekle nihayet yüzleşti. Eşinin sosyal sorumluluk projesi yürütülen bir dernekte bir erkek tanıştığı ve zamanla aşk yaşamay başladıkları ortaya çıktı. M.U'nun eşi bulduğu her fırsatta yasak aşkıyla buluşuyordu.

Gelen trafik cezası sonrası ortaya çıkan bu aldatılma vakası akıllara Aşk-ı Memnu'yu getirdi. Dizide Bihter Ziyagil de, Behlül ile buluştuğu Riva yakınlarında ceza yemiş ve kocası Adnan'ın eline ulaşan bu ceza ortalığı karıştırmıştı.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER