Adem Aycan Sema'ya ne oldu Survivor kırılıyor! Acun Ilıcalı örts bas etti ama ağızdan kaçtı bir kere

Adem Aycan Sema'ya ne oldu Survivor kırılıyor! Acun Ilıcalı örts bas etti ama ağızdan kaçtı bir kere
YAYIN TARİHİ: 25.01.2022 11:56:00

Survivor 2022'de neler oluyor izleyiciden ne gizleniyor? Yarışma başladığından bu yana kadroların tam olarak bir arada bulunamadığı Survivor All-Star'da, Acun Ilıcalı 'sakatlık veya rahatsızlık' olarak açıklama yapsa da kafalar hayli karışık. Zira Survivor Panorama'nın sunucu Hakan Hatipoğlu'nun ağzından kaçırdığı bir detay sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü. Ünlüler takımını yarışmacıları Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç ve Sema Aydemir'e ne oldu? Acun Ilıcalı bu iddiaların altından kalkamayacak...

Adem Aycan Sema'ya ne oldu Survivor kırılıyor! Acun Ilıcalı örts bas etti ama ağızdan kaçtı bir kere... Yapımcılığını Acun Ilıcalı'nın üstlendiği, ekranın en uzun soluklu yarışmalarından biri olan Survivor'da ortalık karıştı. Nisa Bölükbaşı ile başlayan koronavirüs furyası sonrası gelen sakatlıklar kadrolarında bir arada olamamasına neden oldu. Ancak bir detay var ki, gözler kulaklar gelecek resmi açıklamada.

Ünlüler takımı yarışmacıları Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç ve Sema Aydemir bir süredir ortalarda görünmüyor. 15 Ocak'ta başlayan yarışmanın birkaç bölümünde boy gösteren Adem Kılıçcı 'sakatlığı' olduğunu açıklamıştı. Ancak halsizliği gözlerden kaçmıyordu. Ve sonrasında bir anda ortalardan kayboldu.

Ardından yine birkaç bölüm boy gösteren Sema Aydemir ve Aycan Yanaç ortalardan kayboldu. İlk olarak sırra kadem basan isim Aycan Yanaç oldu. Hatta Aycan Yanaç'ın uyum sorunu yaşadığı ve yarışmadan ayrılmak istediği iddia edildi. Diğer bir yandan da yarışmanın başından bu yana fırtınalar estiren Sema Aydemir ortadan kayboldu hem de sebepsiz yere. Acun Ilıcalı konu hakkında 'rahatsızlıklarından' dolayı açıklamasını yaptı ama sosyal medyada ortaya atılan bazı iddialar ve Hakan Hatipoğlu'nun bazı sözleri kafaları karıştırdı.

İddialara göre Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç ve Sema Aydemir, Kovid-19'a yakalandı. Şu anda karantinada olan yarışmacılardan Aycan Yanaç, hastalığı çok ağır geçiriyor. Survivor Panorama sunucu Hakan Hatipoğlu da önceki gün yaptığı açıklamada 'Adem'in diskalifiyesi'nden bahsedince sosyal medyada iddialara iyiden iyiye kızıştı. Konuya dair bir açıklama ise henüz yok.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR