Acun Ilıcalı'dan Reyting Yemini Survivor‘a Geliyor! Herkes Nisa’yı Beklerken Başkaları Hesap Kesecek

Acun Ilıcalı'dan Reyting Yemini Survivor‘a Geliyor! Herkes Nisa’yı Beklerken Başkaları Hesap Kesecek
YAYIN TARİHİ: 21.01.2022 17:10:00

Tv 8 ekranlarında 15 Ocak akşamı yayınlanmaya başlayan Survivor 2022 All-Star ilk hafta dolmadan kaosun göbeğine çekti izleyiciyi. Şimdiden kavgalar başlarken, yedeklerin gelmesiyle ortalık savaş alanına dönecek. Yedeklerden gelecek isimler tahmin ediliyordu ancak öyle isimler ortaya çıktı gören duyan şaştı kaldı. Acun Ilıcalı’nın gemileri yaktığı 2022 All-Star’da hem dengeler değişecek hem de kapanmayan hesaplar bir bir kapanacak. İşte Acun Ilıcalı’nın reyting yeminleri ettiği Survivor 2022 All-Star’ın ifşa olan yedekleri…

2005 yılından bu yana kesintisiz olarak Acun Ilıcalı’nın pek çok farklı kanalda, son yıllarda ise kendi kanalı TV8’de izleyiciyle buluşturduğu Survivor, 2022’de en bomba sezonu yaşamak istiyor. Son yılların en olaylı, bol performanslı ve şampiyonlarının yer aldığı Survivor 2022 All-Star’da işler bir süre sonra daha çok karışacak. Çünkü hem rekabet kat sayısı artacak hemde öyle yedekler gelecek ki hepsinin kapanmamış hesapları var. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deNisa Bölükbaşı kesin olarak Survivor’a gelecek. Acun Ilıcalı resmi açıklamayı yaptı. Ancak diğer yedekler merak konusu. All-Star sezonu olduğu için gelecek yedekler bir önceki sezonlara göre daha çok merak ediliyor haliyle. Survivor ifşalarıyla bilinen sosyal medya fenomeni Ata Benli Survivor 2022- All-Star’ın gelecek yedeklerini bir bir ifşa etti. Geleceğini iddia eden yedeklerden yeni bir takım bile kurulabilir. İşte Survivor 2022’nin yedekleri. 
Survivor 2022 All-Star yedekleri şu şekilde: Yunus Emre Özden, Parviz, Survivor Aslanlar-Kanaryalar ikincisi Ayşıl, Atakan Işıktutan, Bora Edin… Özellikle Ayşıl, Survivor izleyicisi için büyük bir sürpriz olurken, seyirciler Ayşıl’ın ortalığı fena halde karıştıracağından oldukça eminde. Öte yandan cumartesi akşamı Nisa Bölükbaşı’nın kadroya dahil olması bekleniyor. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR