Acun Ilıcalı Tükürdüğünü Yaladı! Önce Kovdu Sonra Reyting Gidince Koştu! ‘Utanıyorum Senden’ Demişti

Acun Ilıcalı Tükürdüğünü Yaladı! Önce Kovdu Sonra Reyting Gidince Koştu! ‘Utanıyorum Senden’ Demişti
YAYIN TARİHİ: 22.01.2022 11:34:00

Acun Medya’nın sahibi Acun Ilıcalı, kapısından kovduğu Erkan Petekkaya’nın kapısını çalmaya hazırlanıyor. Usta oyuncu Erkan Petekkaya, Kırmızı Oda’sında canlandırdığı Sadi karakteriyle adından hayli söz ettirmiş o dönem dizi gördüğü en yüksek reytingi görmüştü. Ancak o dönem de Erkan Petekkay’nın bir sosyal medya paylaşımında ‘sizin kanalınızda olmaktan utanıyorum Acun Efendi’ demişti ve TV 8 ailesinden kovulmuştu. Şimdi Acun Ilıcalı, Erkan Petekkaya’nın kapısını çalmaya hazırlanıyor.

Erkan Petekkaya bir dönem TV 8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde rol alıyordu. Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı dizi, Erkan Petekkaya’nın Sadi karakterine hayat verdiği dönem, 2 sezonluk tarihindeki en yüksek reytingi görmüştü. Bu yüzden Erkan Petekkaya’nın canlandırdığı Sadi karakterinin hikayesi uzatılmıştı. Anca ne olduysa TV 8’de yapılan bir ödül töreni sonrası oldu. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de
TV 8’de yayınlanan bir ödül töreninde Kerimcan Durmaz’a ödül verilince bomba patladı. Durmaz’a ödül verilmesinden rahatsız olan Erkan Petekkaya direkt Acun Ilıcalı’yı hedef almıştı. Instagram’da yaptığı bir paylaşımda ödül törenini paylaşan Petekkaya bu paylaşıma ‘utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan Acun Efendi yuh!’  ifadelerini kullanmıştı. Bu paylaşım kısa sürede büyük bir kriz çıkardı. Bir anda magazin gündemine bomba gibi düşen olay sonrası Erkan Petekkaya paylaşımı kaldırmış yeni bir paylaşım yaparak ‘söylediğimde haklı olsam da üslubum hatalı olmuş. Bu yüzden, lütfen kusuruma bakmayın’ ifadelerini kullanmıştı. Fakat Acun Ilıcalı Erkan Petekkaya’ya acımamış ve Kırmızı Oda’dan kovulmuştu.Fakat sonrasında Kırmızı Oda bir türlü dikiş tutmadı. Her geçen hafta reyting kaybeden Kırmızı Oda için pek çok can simidi atıldı atılmasına ama olmadı. Acun Ilıcalı daha sonra çekimlere 2 hafta verileceğini açıkladı. Acun Medya’nın nasıl bir yöntem izleyeceği merak edilirken ortaya bomba bir iddia atıldı. Acun Ilıcalı, Kırmızı Oda için Erkan Petekkaya’nın kapısını çalmaya hazırlanıyor. Birsen Altuntaş’ın haberin göre, Kırmızı Oda da yeniden Sadi’nin hikayesine yer verilecek.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR