Acun Ilıcalı sopayla kovalayacak ! Masterchef kurgusunu ifşa eden Tunahan şimdi gizli aşkı ifşa etti

Acun Ilıcalı sopayla kovalayacak ! Masterchef kurgusunu ifşa eden Tunahan şimdi gizli aşkı ifşa etti
YAYIN TARİHİ: 25.11.2021 22:46:00

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Masterchef, 2021 sezonunda minik çaplı bir magazin programı gibi. Aşk iddialarının ardı arkasının kesilmediği yarışmada gizli aşk ifşası, daha önce Masterchef’in kurgu olduğunu ifşa ederek Acun Ilıcalı’yı çıldırtan Tunahan Ak’tan geldi. Elenmeyi bir türlü hazmedemeyen Tunahan Ak, 2. Şansı değerlendiremeyip, yarışmaya geri dönemeyince iyiden iyiye TV 8 ‘e meydan okumaya başladı. Bakın Masterchef Tunahan Ak, hangi isimlerin gizli aşkını ifşa etti. İşte haberin detayları…

Acun Ilıcalı sopayla kovalayacak ! Masterchef kurgusunu ifşa eden Tunahan şimdi gizli aşkı ifşa etti... Masterchef’ten elense de bir türlü yarışmanın yakasını bırakmıyor Tunahan Ak. Daha ilk elemelerden bu yana tüm Türkiye’nin dikkatini çeken, kendine özgür tarzı ve söylemleriyle herkesin sempatisini kazanan Tunahan Ak’ın Masterchef’te bir türlü yüzü gülmedi. Sürpriz bir şekilde yarışmanın başlarında veda eden Tunahan Ak, geçtiğimiz günlerde elenen yarışmacılara verilen 2. Şansı da değerlendiremedi.

Sonrasında yaptığı bir hareket ise TV 8 ailesini küplere bindirmişti. Yarışmadan erken elenen ve 2. Şansı da değerlendiremeyen Tunahan Ak, Masterchef’in bir kurgu olduğuna dair paylaşımı beğenerek, sosyal medyada dolaşan ‘her şey sahte’ iddialarını bir nevi tasdiklemiş oldu. Acun Medya’yı sinirlendiren bu olay sonrasında belki uslanır diye beklenen Tunahan Ak dur durak bilmiyor.


Tunahan Ak bu kez de yarışmadaki gizli aşkı ifşa etti. Danilo Zanna ile Pelin Zaman’ın yasak aşk iddiaları, Hasan Biltekin-Pelin Zaman-Doktor Hülya arasında olduğu iddia edilen aşk üçgeni, Pelin Zaman’ın şarkıcı Gökhan Akar’la aşk yaşadığı iddiaları derken çorbaya tuz biber eklemiş oldu Tunahan Ak.

Genç yarışmacı Sergen Özen ile Dilara Başaran’ın aşk yaşadığına dair bir paylaşımı beğenmesi ve sonrasında beğenisini geri çekmesi soğuk duş etkisi yarattı. Her ikisinin de Tekirdağlı olduğu ve Tekirdağ Turizm Lisesi’nde okudukları bilinen Sergen Özen ve Dilara Başaran’ın yarışmada sık sık polemiği girdiği biliniyor. Bu aşk haberi izleyiciyi şoke etti. Neler olacağını ilerleyen günler gösterecek.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER