Acun Ilıcalı Genç Sevgiliye Ayak Uydurayım Derken Bu Hale Geldi! ‘Acun Da Yoldan Çıktı’ Görenler..

Acun Ilıcalı Genç Sevgiliye Ayak Uydurayım Derken Bu Hale Geldi!  ‘Acun Da Yoldan Çıktı’ Görenler..
YAYIN TARİHİ: 10.01.2022 12:43:00

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı son haliyle ağızları açık bıraktı. İngiltere Championship takımlarından Hull City’i satın alan Acun Ilıcalı, FA Cup maçında takımı tribünden izledi ama izlediğine bin pişman oldu. Çünkü tribündeki Acun Ilıcalı bizim bildiğimiz Acun Ilıcalı’dan çok çok farklıydı. Acun Ilıcalı’nın son halini görenler ‘genç sevgili için estetik yaptırmış’ yorumunda bulundu. Acun Ilıcalı’nın son hali sizi çok şaşırtacak.

Daha önce Hollanda’dan bir takım satan alan ancak bir türlü beklediği başarıyı sağlayamayan Acun Ilıcalı rotayı İngiltere’ye çevirmişti. Bu zaman kadar Acun Ilıcalı’nın İngiltere futbolu sevdası konusunda pek çok haber ortaya atıldı ama sonunda iddialar nihayete erdi. Çünkü Acun Ilıcalı satın aldığı takımın maçını tribünden izledi. İngiltere Championship takımlarından Hull City’i satın alan Acun Ilıcalı, takımının FA Cup’ta Everton’la karşılaştığı maçı tribünden izledi. Acun Ilıcalı’ya genç sevgilisi Ayça Çağla Altunkaya ve eski eşi Şeyma Subaşı’nın kardeşi Kübra Açıl da eşlik attı. Ancak tüm bunlardan sonra öyle bir detay vardı ki görenler neye uğradığını şaşırdı.

ACUN’UN YÜZÜNE NE OLDU?

Medya patronu Acun Ilıcalı’nın yüzünü görenler gözlerine inanamadı. Özellikle gözlerindeki şişlik önce Acun Ilıcalı’nın darp edildiği görüntüsünü verdi. Ancak sonrasında Acun Ilıcalı’nın ‘estetik’ operasyon geçirdiği iddiaları bir anda ayyuka çıktı. Şimdi de bambaşka bir iddia gündemde. Daha önce göz çevresinden kist aldıran Acun Ilıcalı’nın yine benzer bir operasyon geçirdiği iddia edildi. Ancak Acun Ilıcalı cephesinden konuya dair kesin bir açıklama gelmedi. 


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR