Acun Ilıcalı Baltayı Taşa Vurdu! Survivor All Star'da Adem, Sema Ve Aycan Neden Yok? Diskalifiye...

Acun Ilıcalı Baltayı Taşa Vurdu! Survivor All Star'da Adem, Sema Ve Aycan Neden Yok? Diskalifiye...
YAYIN TARİHİ: 26.01.2022 19:11:00

​Uzunca bir vakittir Survivor Ünlüler takımı yarışmacılarından Aycan, Adem ve Sema'nın sıhhat durumu merak konusu oluyor. Sosyal medyada bir hayli yer bulan konu hedefiyle pek çok iddia ortaya atılırken bilindiği üzere konseyde Acun Ilıcalı tarafından oluşturulan açıklama bağlamında uygulamanın müptelalları Survivor All Star'da Adem, Sema ve Aycan neden yok? diskalifiye mi edildiler? sorulara yanıt arar iken iddiaların ardı arkası kesilmedi. Peki; Survivor Aycan, Adem ve Sema Survivor All Star'da yine olacak mı? 

Survivor All Star'da rekabet kıyasıya devam ediyor. Bu anlamda TV8 ekranlarında izleyenler soluk kesen bir yarışma ve mücadele izliyor. Her bölümü dikkatle izlenen müsabaka ile ilgili meydana atılan iddia sosyal medyada çok konuşuluyor. Bu anlamda ünlüler takımında yarışan Adem, Sema ve gönüllülerde yer alan Aycan'ın yarışmada olmaması sevenlerinin ilgisini çekti. Survivor All Star'da Adem, Sema ve Aycan neden yok? diskalifiye mi edildiler? 
 ACUN AĞZINDAN KAÇIRDI! SURVİVOR ALL STAR'DA ADEM, SEMA VE AYCAN NEDEN YOK? DİSKALİFİYE Mİ EDİLDİLER?

Her gün büyük bir ilgiyle izleyicileri TV 8 ekranlarına kilitleyen Survivor All Star'da önemli gelişmeler peşi sıra yaşanmaya devam ediyor. Survivor 2022 All Star'da en göze çarpan olay ise hiç kuşkusuz Adem-Aycan ve Sema'nın konseyde yer almaması oldu.


Hayranları bu isimleri yarışmada bulamadı. Bu anlamda akıllara farklı düşünceler ve iddialar gelmeye başladı. Acun Ilıcalı ise ser verip sır vermedi. Fakat yaptığı konuşmada ağzından kaçırıverdi. 


Bu anlamda Adem-Aycan ve Sema'nın kovid'e yakalandığı iddia edildi. Bu duruma yönelik henüz resmi bir görüş paylaşılmadı. 
SURVİVOR AYCAN YANAÇ KİMDİR?

Survivor All Star 2022 kadrosunda yer alan Survivor Aycan, 21 Kasım 1998 günü Almanya'nın Nünberg şehrinde doğmuştur. 24 yaşında olan Aycan Yanaç son derece başarılı bir futbolcudur. Aycan Yanaç aslen İzmirlidir.

173 cm boyu bulunduğu ön görü edilen Aycan Yanaç'ın kilosuise 63'tür. Aycan Yanaç 2020 Survivor'da yarışmıştır.


SURVİVOR ADEM KILIÇCI KİMDİR?

Adem Kılıçcı, 1986 senesinde Ağrı'da dünyaya gelmiştir. Kılıçcı'nın Türkiye'ye KafkAsya'dan göç etmiş Karapapak Türkleri'nden bulunduğu bilinmektedir. İstanbul'daki Fenerbahçe Boks Şubesi'nin delegesi olan Kılıççı Antalya'da düzenlenen 2004 Dünya Boks Şampiyonası'nda gümüş madalya almıştır.Şikago'nun ev sahipliğini yaptığı 2007 Dünya Amatör Boks Şampiyonası'nda bronz madalya elde eden isim 2008 senesinde oluşturulan Yaz Olimpiyatları kapsamında de 69 kiloda mücadele ettiği İngiliz rakibi Billy Joe Sanders'e 14-3 skor ile yenik olmuştur. Mücadeleden mağlubiyet ile ayrılınca Adem Kılıççı, 2008 senesinde Yaz Olimpiyatları'na da veda etmiştir. Yine daha sonra İtalya'nın Pascara kentinde, 2009 senesinde gerçekleştirilmiş olan Akdeniz Oyunları'na da katılan Adem Kılıççı, yarışmalardaki üstün performansı yardımıyla Akdeniz Oyunları'ndan gümüş madalya alarak ayrılmayı başarmıştır. 2011 senesinde Ankara'da oluşturulan Büyükler Avrupa Şampiyonası'na da katılan başarılı boksör buradan da gümüş madalya alarak ayrılmıştır. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR