Açtıkça açtı 'kaldır' dedi köprüleri attı! Masterchef'te Sergen ve Dilara arasında kıskançlık krizi!

Açtıkça açtı 'kaldır' dedi köprüleri attı! Masterchef'te Sergen ve Dilara arasında kıskançlık krizi!
YAYIN TARİHİ: 8.11.2021 10:48:00

​Masterchef'te Sergen ve Dilara arasında kıskançlık krizi! Açtıkça açtı 'kaldır' dedi köprüleri attı... Acun Medya'nın fenomen yarışması Masterchef'te bu yıl kalpler havalarda uçuşuyor. Onlardan biri de Sergen ve Dilara arasında olduğu iddia ediliyor. İkiliden aşka dair bir açıklama yok ancak sık sık sarılmaları, iki aşık gibi didişmeleri gözlerden kaçmıyor. Ancak gelin görün ki çiftimizinn arasına iddialara göre kara kedi girdi...

TV 8 ekranlarında yayınlanan Masterchef bu yıl adeta bir izdivaç görevi görüyor. Önce Emre Büber'in, Rabia'yla aşk yaşadığı iddiaları sonrasında Danilo Zanna ile Pelin Zaman'ın aşk yaşadığı iddiaları şimdi de Sergen ve Dilara... Bir süre önce Sergen Özen ve Dilara Başaran'ın gizli bir aşk yaşadığı iddia edilmişti. Bu aşkla ilgili flaş bir iddia ortaya atıldı. Sergen Özen'in Dilara Başaran'ın Instagram hesabında yer alan bazı fotoğraflardan rahatsız olduğu ve resti çekip 'kaldır' dediği iddia edildi. İddiaların devamında ise Dilara'nın inatlaştığı söylendi... Gizli aşkta büyük kriz mi var?

Gündeme bomba gibi düşen Sergen ile Dilara aşkı çok konuşulmuştu. Resmi bi açıklama olmasa da bakışları bile ele veriyor yorumları yapılıyor ikili arasında. Ancak çiftin arasına 'Instagram' girdiği iddia edildi. İddialara göre Sergen Özen, Dilara Başaran'ın bir kaç paylaşımından hoşnutsuz oldu. Gidip Dilara'ya bunları kaldırmasını söyledi. Bunlardan biri de Dilara'nın dantelli paylaşımı. Ancak Sergen beklediği cevabı alamadı.Dilara Başaran'ın dantelli çamaşırının göründüğü fotoğraf binlerce beğeni ve yorum aldı. Zaten çok güzel olan Dilara'nın bu fotoğrafı güzelliğini daha çok ortaya çıktı. Ancak bu fotoğraf Sergen'in işine gelmedi ve kıskançlık krizine girdi. Dilara da fotoğrafı kaldırmayınca olanlar oldu ve kızılca kıyamet koptu. Çiftin sık sık yaşadığı gerilimlerin de Sergen'in kıskançlıkları olduğu söyleniyor.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER