Acil Para Lazımsa, Garanti BBVA 10.000 TL Verecek, Son Dakika

Acil Para Lazımsa, Garanti BBVA 10.000 TL Verecek, Son Dakika
YAYIN TARİHİ: 8.09.2021 12:15:00

Acil kredi alacaklara Garanti bbva Bankası 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Garanti BBVA Bankası üzerinden yapılan bu kampanyaya katılacak olan müşterilere düşük faiz oranları ile kredi imkanı sağlanacak. Detaylar haberimizde...

Acil kredi alacaklara Garanti bbva Bankası 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyası başlattı. Garanti BBVA Bankası üzerinden yapılan bu kampanyaya katılacak olan müşterilere düşük faiz oranları ile kredi imkanı sağlanacak. Garanti Bankası Kendi resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu bu duyuru ile birlikte bu sabahtan itibaren 10 bin TL'ye kadar kredilerde hızlı bir şekilde sonuç vereceğini duyurdu. Özellikle acil Para ihtiyacı olan kişilerin banka şubelerinden yapmış oldukları başvurularda banka hemen sonuç vererek kişilere kredi kullanımını sağlayacaktır. Kredi başvurusu yapacak kişiler için banka ayrıca kredi şartlarında belirledi.

Garanti Bankası acil kredi kampanyası şartları nelerdir?
Acil Para ihtiyacı olan kişilere kredi veren bankaların başında gelen Garanti Bankası üzerinden 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak isteyen kişiler 36 ay vadeye kadar ihtiyaç kredilerini kullanabilirler. Garanti Bankası 10 bin TL'ye kadar vermiş olduğu bu krediler de bazı şartlara uygun olmanızı isteyecek. Sigortalı olarak iş yerinde çalışan kişilerin son işyerinde 90 gündür yani üç aydır sigortalarının yatmış olması istenmektedir.


Garanti Bankası 10 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kampanyasına katılacak olan kişilere bu kampanyaları hızlı bir şekilde yapacak ve onaylanan tutar kadar kredilerinde hızlı bir şekilde hesaplarına yatıracak. Sigorta durumu haricinde banka kredi notunuzu da bakarak onay verecek. Kredi notu en az 1100 ve üzerinde olan kişilere banka ihtiyaç kredisi kampanyasına dahil edecek. Daha önce bankalardan kredi ve kredi kartı kullanmış olan kişilerin düzenli ödemeleri varsa 1100 ve üzerinde bir kredi notu olacak. İcralık ve avukatlık bir durumunuz varsa ve daha önce Garanti Bankası üzerinden bir sorun yaşadıysanız başvuru yaptığınız gibi otomatik olarak olumsuz inat olacaksınız.


Garanti Bankası ihtiyaç kredisi başvurusu nasıl yapılır?
Banka hesabı olmayan kişiler hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapıp hemen kredi kullanmak istiyorlarsa en yakın Garanti Bankası şubesine sadece kimlikleri ile birlikte gidebilirler. Yukarıda belirtilen şartlara uygun olmanız durumunda kredi onayı alabilir onaylandığında hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

Garanti Bankası ayrıca kendi banka müşterisi hesabı olan kişileri de mobil uygulama üzerinden 10 bin TL'ye kadar istedikleri zaman hafta sonu dahil olmak üzere ihtiyaç kredisi veriyor. Mobil uygulama üzerinden yapmış olduğunuz Kredi başvurularında banka masrafsız ve düşük faiz oranları ile sizlere Kredi imkanı sunacak. Garanti Bankası ayrıca kredileri kendi resmi internet sitesi üzerinden açmış olduğu ihtiyaç kredisi başvuru formunu dolduran kişilere de sunuyor. Bu şekilde başvuru yaparak hemen anında ne kadar kredi onayı aldığınızı görebilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER