Acil Nakit İhtiyacı Olanlar Halkbank'tan 50 Bin TL Hızlı Kredi İmkanı! Düşük Faiz Oranı İle...

Acil Nakit İhtiyacı Olanlar Halkbank'tan 50 Bin TL Hızlı  Kredi İmkanı!  Düşük Faiz Oranı İle...
YAYIN TARİHİ: 5.05.2021 23:54:00

Halkbank hızlı kredi nedir? Halkbank hızlı kredi faiz oranı nedir? Halkbank hızlı kredi ödemeleri nasıl olacak? Aylık ödemeler ne kadar olacak? İşte detaylar...

Acil nakite ihtiyacı olanlar için Halkbankası kredi desteği sunmaya devam ediyor. Acil nakite ihtiyacı olanlar Halkbankası kredisinden anında yararlanabilirler. Halkbankası 50 bin TL'ye kadar anında kredi imkanı sağlamaktadır. Krediden yararlanmak için Halkbank şubelerine başvurularınızı yapabilirsiniz. Uygun ödeme seçenekleri ile krediden yararlanabilirsiniz...

HALKBANK HIZLI KREDİ NEDİR?

Halkbankası tarafından, Bireysel ihtiyaçlarınızı karşılamak için 50.000 TL'ye kadar 36 ay vade seçeneğine kadar sunulan kredidir. “Bireysel İnternet Şubesi, Dialog, Mobil Bankacılık ve Web Sitemizden” kredi başvurunuzu kolaylıkla yapabilirsiniz. Halkbankası tarafından onaylanan kredinizi Bireysel İnternet Şubesi, Mobil Şubesi ve Dialog’tan anında kullanabilme imkanı sunulmaktadır.

HALKBANK KREDİSİ HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER?

- Halkbank kredinizi en az 1.000 TL, en fazla 50.000 TL tutarında krediden yararlanabilirsiniz.

- Halkbank anında krediye başvuru yaptığınızda, kredi politikaları çerçevesinde başvurunuz aynı gün içerisinde değerlendirilir. Yapılan başvurunuz değerlendirmelerin ardından sonucu SMS ile cep telefonunuza gönderilmektedir. 


- Kredi başvurunuzun durumunu dilediğiniz zaman Halkbank Bireysel İnternet Şubesi üzerinden ve Mobil Şube aracılığı ile başvuruların altında başvurum ne aşama adımlarını takip ederek öğrenebilirsiniz.

- Halkbank Kredi Kullanımı esnasında, otomatik ödeme talimatı vererek aylık taksitlerinizin vadesiz hesabınızdan otomatik olarak ödenmelerinizi yapabilirsiniz.

- Halkbank Kredi Kullanımında Hayat Sigortası yaptırabilirsiniz. 

- Halkbank kredinizi istediğiniz zaman Halkbank şubelerinden ara ödeme yapabilir veya kredinizi dilerseniz tamamen kapatabilirsiniz.

HALKBANK HIZLI KREDİ TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI NELERDİR?

Halkbank hızlı kredinizi 50.000 TL olarak kullanabilirsiniz. Kredi ödemelerinizi, aylık 1914,08 TL taksit tutarı ile ödeyebilirsiniz. Kredinizi 36 ay vade seçeneği ile kullanabilirsiniz. Kredinizi 262,50 TL tahsis ücreti ödeyerek, %1,54 faiz oranı ile kullanabilirsiniz.
 
Halkbank Hızlı Kredi
Kredi
Tutarı
(TL)
Kredi
Vadesi
(Ay)
Aylık
Faiz
Oranı
(%)
Tahsis Ücreti
(TL)
Taksit Tutarı
(TL)
Yıllık Maliyet Oranı (%)
50.000361,54262,501914,0825,0520
1,59262,501932,7825,9407


DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER