Ablası daha da ünlü çıktı inanılmaz! Masterchef Görkem ve ablası ünlü olmak için kırk takla atmış!

Ablası daha da ünlü çıktı inanılmaz! Masterchef Görkem ve ablası ünlü olmak için kırk takla atmış!
YAYIN TARİHİ: 19.11.2021 10:17:00

​Masterchef Görkem ve ablası ünlü olmak için kırk takla atmış! Ablası daha da ünlü çıktı inanılmaz... Jüri koltuğunda Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun oturduğu Masterchef’e ilk hafta veda eden isim olan Görkem Demiral, 2. Şansı iyi değerlendirdi ve Masterchef’e geri döndü. Onun vedası zaten çok beklenmedik bir vedaydı ve kendini henüz gösterememişken elenmesi hayli üzmüştü izleyenleri.

Ablası daha da ünlü çıktı inanılmaz! Masterchef Görkem ve ablası ünlü olmak için kırk takla atmış!  Acun Medya’nın, TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşturduğu Masterchef 4. Sezonunda reytinglerde sinek avlıyor. Hayli fantastik geçen 3.sezonun ardından beklenti daha daha büyüyen Masterchef’in, 2021 versiyonu beklenenin çok çok altında kalınca türlü türlü format değişikliği adı altında ali cengiz oyunlarına gidilmeye başlandı. Onlardan biri de elenen 2 yarışmacının ana kadroya tekrar alınması. Ana kadroya dönen 2 isimden biri Görkem Demiral oldu. İlginç tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Görkem Demiral hakkında araştırma yapanlar ablasının kim olduğunu görünce şaştı kaldı. 

Bu yıl düşen reytingler nedeniyle sık sık gidilen format değişikliklerinden biri de elenen 10 yarışmacıya ana kadroya dönmek için yeniden şans verilmesiydi. O şansı değerlendirenlerden biri de Görkem Demiral’dı. Yarışmaya ilk veda eden isimlerden biri olan Görkem Demiral’ın kadroya dönüşüyle hakkında pek çok detay merak edilmeye başlandı.


Annesi Fas asıllı olan 23 yaşındaki Görkem Demiral, özel hayatında da aşçılık yapıyor. Alaylı olduğunu sık sık dile getiren Görkem için mutfak hayatının en büyük aşkı. 1999, İzmir doğumlu olan Görkem Demiral, 2015 yılında bu yana işi yapıyor. Görkem Demiral evli değil bilindiği kadarıyla sevgilisi de yok. Ailesine çok düşkün olan Görkem Demiral hakkında araştırma yapanlar ablasının kim olduğunu görünce gözlerine inanamadı.

Abla Esra Demiral, kardeşinden çok daha ünlü. Instagram’da 200 bine yakın takipçisi olan ve mesleği fotomodellik olan Esra Demiral da aslında yine ekranlardan tanıdığımız bir isim.


Görkem’in ablası Esra Demiral daha önce Show TV ekranlarında yayınlanan Kuaförüm Sensin ve Fox TV’de Kadir Ezildi’nin sunuculuğunu üstlendiği Temiz Benim İşim adlı programlarda boy göstermiş. Sosyal medya hesabında da kardeşine olan desteğini sık sık gösteriyor.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER