70.000 TL'ye kadar Akbank ev hanımlarına kredi ödemesi yapacak! 36 ay vadeli kefil ve şart yok

70.000 TL'ye kadar Akbank ev hanımlarına kredi ödemesi yapacak! 36 ay vadeli kefil ve şart yok
YAYIN TARİHİ: 22.11.2021 09:38:00

​Akbank ev hanımlarına 70.000 TL'ye kadar kredi ödemesi yapacak! 36 ay vadeli kefil ve şart yok.  Akbank tarafından ihtiyaç kredisi ve başvurusu vatandaşlar tarafından merak ediliyor. Baktığımız zaman gelir belgesiz ve şartsız ev hanımlarına 70.000 TL verilecek. İçinde bulunduğumuz ekonomik durum sonrasında bu kredi adeta ilaç gibi gelecek. Bu kredide en önemli detay ise 3 ay geri ödeme olmaması ve 36 ay vadeli olarak ödenerek düşük faiz oranı olmasıdır. 

Anında kefilsiz ve şartsız olarak binlerce lira alabilirsiniz. Akbank ev hanımlarına duyuru yaptı. Bu anlamda son dakika haberi ile anında destek kredisi verilecek. 70 bin TL alacaksınız. İşte detayları...

Akbank bağlamında ihtiyaç kredileri alacak olan ev hanımları 70.000 TL'ye kadar kredi verilecek. Onay almak istiyorsanız yapmanız gereken adımlar var. Daha öncesinde başka bankalardan kredi çekip, bunu düzenli ödeyenler bir adım önde bulunuyor. Gelir belgesiz ve onaylı kredi almak bu bağlamda oldukça kolaylaşıyor. Akbank tarafından kredi almak isteyen ev hanımları Akbank banka müşterisi olmak zorunlu oluyor. Akbank direkt uygulaması üzerinden ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Akbank direkt üzerinden yaptığınız başvuru sonrasında hızlı bir şekilde sonuç alıyorsunuz. Hiç bir şekilde şubeye gitmeden direk olarak uygulama üzerinden paranız hesabınıza geçiyor. Akbank internet bankacılığı kullanacak olan kişiler şifre almak için müşteri hizmetleri numarasını arayabilir sonrasında ise en yakın Akbank şubesine gidebilirler.AKBANK TARAFINDAN EV HANIMLARINA 70.000 TL KREDİ NASIL ALINIR?

Akbank internet sitesi üzerinden kredi başvurusunu beceremeyen vatandaşlar 
Şubeye giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Şubede yapacağınız başvuru sonrasında kredi sonuçlarını an ve an takip edebilirsiniz. Öte yandan Akbank SMS ile de müşterilerine kredi veren bir bankadır. Akbank tarafından SMS atarak başvuru yapmak istiyorsanız yapmanız gereken çok kolay. TC kimlik numaranızı 4425 numarasına SMS mesaj atarak 3 dakika içinde kredi onayınız gelsin. 70.000 TL geri ödemesi nasıl olacak faiz oranları ve sigorta kesintileri size detaylı olarak SMS şeklinde telefonunuza gelecek. 
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER