6 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapılacak! Bim, A101 ve Şok Büyük Alım İçin Harekete Geçti!

6 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapılacak! Bim, A101 ve Şok Büyük Alım İçin Harekete Geçti!
YAYIN TARİHİ: 17.11.2021 09:28:00

​Türkiye’de marka haline gelen sevilen alışveriş marketi BİM, A101 ve Şok büyük bir alım yapmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin birçok noktalarında yaygın bir şubeye sahip olan bu kurumlar tarafından 6 bin TL maaşla personel alımı yapılacak. İş arayanların kaçırmayacağı fırsatlardan biri olarak karşımıza çıkan personel alımlarına hemen başvuru yapmaya başlayın

Bim, A101 ve Şok Büyük Alım İçin Harekete Geçti! 6 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapılacak! 6 bin TL maaşla Bim, A100 ya da Şok marketlerinde çalışmak ister misiniz? Bu soruya yanıtınız evetse 4 dev marketler zincirinden müjdeli haber geldi! Tam 6 bin TL maaşla personel alımı yapacak olan Bim, A101 ve Şok personel alımıyla ilgili merak edilen ayrıntılar burada!

Pandemi sürecinin meydana gelmesiyle tüm dünyada işsizlik sorunları daha fazla arttı. Özellikle ülkemizde işsizlik tavan yaptığı şu dönemde A 101, BİM ve Şok tarafından nefes aldıracak bir bilgi geldi. Sevilen zincir marketleri tarafından personel alımı yapılacağı ve personel maaşının ise 6 bin TL olacağı açıklandı. 

6 Bin TL Maaşla Personel Alımı Yapılacak!

Marketler zincirine sahip olan Şok, Bim ve A101 personel alımı yaparken maaşı da yüksek tutacağı gözden kaçmıyor. Market zincirleri farklı pek çok pozisyonlarda personel alımı yaparak müşteri memnuniyetinin daha da fazla yukarıya taşınmasını sağlamayı amaçlıyor. 

Kasiyer, reyon personeli, şube sorumlusu, şube sorumlusu yardımcısı, beden işçi ve deposuna kadar pek çok dalda personel alımı gerçekleştirecek. İş arayan kişiler ise İşkur adresi üzerinden ilanlara hızlı şekilde başvuru işlemlerini gerçekleştirerek aranmayı bekleyecek. Böylece tam da talebinize uygun bir şekilde iş bulmanız mümkün olacak!

BİM, A101 ve ŞOK Büyük Alımı Nasıl Yapılacak?

Türkiye genelinde büyük bir alım gerçekleştirecek olan BİM, A101 ve ŞOK ilanlarını kısa zaman içerisinde yapacak. Market zincirlerinin ilanlarını ise İŞKUR üzerinden görüp başvurmaya başlayabileceksiniz. İŞKUR aracılığı ile yapacağınız başvuru sonrasında olumlu görülürse anında tarafınıza geri dönüş yapılacak. Bütün bu bilgiler ışığında her 3 marketler zincirinin de düzenli aralıklar halinde personel alımına gittiğini ifade edebiliriz!

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER