5000 TL Ödenecek, Kimlikle Hemen Alınacak, Bankalar Sabahtan Başvuru Almaya Başladı

5000 TL Ödenecek, Kimlikle Hemen Alınacak, Bankalar Sabahtan Başvuru Almaya Başladı
YAYIN TARİHİ: 15.07.2021 08:50:00

5000 TL Ödenecek, Kimlikle Hemen Alınacak, Bankalar Sabahtan Başvuru Almaya Başladı. Sizlerde 5000 TL almak istiyorsanız, bankaların kredi şartlarına uygun olmanız yeterli. İşte detaylar...

Ülkemizde en çok tercih edilen kredi limitlerinden birisi 5.000 TL kredidir. Bu kredi ihtiyaç kredisi olarak verilmektedir ve bu krediyi kullanmak için bankalara önce başvuru yapılması gerekmektedir. Başvuru sonrasında banka sizin kredi sicilinize bakarak hemen kredi onayı verecektir. Eğer banka kredi sicilinizde sıkıntı var ve bu durum yüzünden kredi alamıyorsanız 5.000 TL kredi başvurusu yapmayınız. Bankalar kredi alacağınız zaman öncelikle kredi notunuzun 1100 ve üzerinde olduğunu bilmeniz gerekiyor. Ayrıca bankalarda gecikmeli ödemeli kredi ve kredi kartlarınız varsa banka size onay vermeyecektir. Tüm gecikmeli ürünlerinizi kapattıktan 24 saat sonra kredi başvurusu yapınız.
5.000 TL Akbank Kredisi
Akbank 5.000 TL kredilerde 36 ay vadeli olarak imkan vermektedir. Sizde eğer bu bankadan kredi başvurusu yapacaksanız banka müşterisi olmanız durumunda hiçbir şekilde bankaya gitmeden işlem yapabilirsiniz. Akbank kredilerinde banka şubesine gitmeden kredi alacaksanız Akbank Direkt uygulamasını kullanabilirsiniz. Tatil olduğu zamanlar bile kredi başvurusu yaparak kredi onayı aldığınızda hemen hesaba atabilirsiniz. Ayrıca Akbank şubelerine giderek de kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Kredi başvurusu için banka şubeleri haricinde ATM ve müşteri hizmetleri numarasından da öğrenebilirsiniz.

Halkbank’tan Herkese 5.000 TL Kredi
Halkbank’ta kredi başvurusu yapan herkese acil para ihtiyacı olan 5.000 TL krediyi vermektedir. Eğer bu bankadan maaş alıyorsanız daha uygun faizlerle 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Bankadan maaş almasanız bile sadece kimliğinizle 5.000 TL kredi başvurusu yapmanız mümkündür. Banka ayrıca internet bankacılığı üzerinden de hesabı olan vatandaşlara kredi vermektedir.
QNB Finansbank 5.000 TL Hemen Kredi
Finansbank TC KİMLİK numaranıza göre hemen 5 bin TL 36 ay vadeli kredi vermektedir. Kredi başvurusu için cep telefonundan sms atabilir, banka şubesine gidebilir veya internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Hemen ne kadar onay alacağınızı görmek istiyorsanız kimlik numaranızı 5030’a mesaj atabilirsiniz. Bu şekilde kredi başvurusu yapılmaktadır. Onaylanan krediyi hemen aynı gün kullanabilirsiniz.
Şekerbank 5.000 TL Kredi
Şekerbank üzerinden de 5.000 TL kredi başvurusu yapılmaktadır. 5.000 TL kredi almak için banka şubelerine giderek hemen işlem yapabilirsiniz. Kredi 36 ay vadeli olarak verilmektedir. Şekerbank müşterileri internet bankacılığı üzerinden hemen kredi onayı alabilirler. Şekerbank üzerinden maaş alan müşteriler ise bu kredilerde daha uygun faizlerle işlem yapmaktadırlar.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER