50 Bin TL'ye de Var 800 Bin TL'ye de! Halkbank Tüm Eski Yeni Büyük Küçük Dairelerini Satışa Çıkardı!

50 Bin TL'ye de Var 800 Bin TL'ye de! Halkbank Tüm Eski Yeni Büyük Küçük Dairelerini Satışa Çıkardı!
YAYIN TARİHİ: 30.01.2022 11:35:00

Halkbank’tan ev almak isteyenlere müjde! Halkbank tüm dairelerini satışa çıkararak, ev almak isteyenlere alternatif seçenekler sunuyor! Bankanın satışa çıkardığı evlerden 800 bin TL bütçeli olanı da var 50 bin TL olanı da… Dolayısıyla Halkbank tam da bütçenize uygun bir şekilde ev alma fırsatını sizlerle buluşturuyor! İşte bankanın sunmuş olduğu ev alma fırsatlarına dair tüm ayrıntıların tamamı!

2022 yılı konut satış listesini açıklayan Halkbank, son derece uygun fiyatlı bir şekilde ev alma fırsatını sizlerle buluşturuyor! Bankanın satışa çıkardığı dairelerin fiyatları hemen her bütçeye uygun bir şekilde olduğun bu satış listesi yoğun bir düzeyde ilgi görüyor! Bankanın açıkladığı listeye göre 47 bin Türk lirasından 100 bin Türk Lirasına kadar çıkan konut fiyatları da yer alıyor. Yine üst seviyede fiyatlara sahip konutları da Halbank’tan almak mümkün! Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de
Halkbank Satılık apartman dairesi listesine baktığımızda son derece bütçe dostu olan fiyatlarla karşılaşmak mümkün görünüyor. Böylece tam da bütçenize uygun bir şekilde ev almak istediğiniz zaman Halkbank alternatif seçenekleri sizlerle buluşturuyor! Bankanın 2022 yılıyla birlikte elindeki tüm konutları satışa sunduğu biliniyor. Bu da tam da bütçenize göre ev alabileceğiniz anlamına geliyor!

2022 Halkbank Satışa Sunulan Apartman Dairesi Listesi


Halkbank 2022 yılında satışa sunacağı aparman dairelerini açıkladı. Halkbank konut almayı isteyen müşterilerine özel düzenlemiş olduğu kampanyada hemen her bütçeye uygun fırsatları sunuyor! Bildiği üzere Halkbank konut kredisi vermek konusunda her zaman en uygun maliyetli bankalar arasında yer alıyor. Dolayısıyla bankanın elinde çok sayıda dairenin olduğu biliniyor.


Halkbank tarafından satışa sunulan apartman dairelerine baktığımız zaman 50 bin TL’den başlayarak 800 bin TL’ye kadar fiyatlara rastlamak da mümkün! Halkbank’ın bazı dairelerinin son derece cazip fiyatlı olduğu da biliniyor. Üstelik banka satışa çıkardığı konutlara dair kredi de verebiliyor. Bunun için ilk önce bankanın açıkladığı listeyi yakında takip etmeniz gerekiyor! Böylece bütçe dostu bir şekilde ev almanız da mümkün hale geliyor!
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR