5 Ay Geri Ödemesiz Ödeneceği Şimdi Belli Oldu! Halkbank Ve Bir Banka Daha Katıldı, Ödemeler Başladı

5 Ay Geri Ödemesiz Ödeneceği Şimdi Belli Oldu! Halkbank Ve Bir Banka Daha Katıldı, Ödemeler Başladı
YAYIN TARİHİ: 4.02.2022 11:47:00

5 ay ödemesiz şekilde kredi kampanyası açıklandı. Bu anlamda Halkbank ve bir banka daha bu kampanyaya katıldı. Son dakika haber geldi. İşte detaylar.

5 ay ödemesiz kredi veren bankalar hangileridir? 5 ay ödemesiz olarak kredi alacağınız bankaların müracaat şartları nelerdir? Bu bankaların kredi müracaat aşamaları ve şartları ile ilgili veriler vermek istiyoruz. Sizlerde şayet ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız 5 ay ödemesiz olarak kredi alabileceğiniz bankalar ile ilgili verileri yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.  Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de 


Verilen bu krediler ihtiyaç kredisi bağlamında müşterilere sunulmaktadır. Sizlerde şayet 5 ay ödemesiz olarak ihtiyaç kredisi müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız ilk olarak bankaların kredi politikalarına makul bir müşteri olmamız gerekiyor. Kredi politikalarına makul olan müşteriler kredilerini aynı gün içinde sizin tercihinize göre isterseniz bankadan isterseniz de internet bankacılığı üzerinden kullanabilirler. İhtiyaç kredisi müracaatı yaptığınız vakit toplamda 12-24 ve 36 ay vadeye kadar prosedür yapabilirsiniz. Bu kullanacağınız kredilerde ilk taksit ödemesinde 5 ay ertelemeli olarak yapabiliyorsunuz.

HALKBANK 4 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?


Halkbank bağlamında 5 ay ertelemeli olarak ihtiyaç kredisi müracaatı yapabilirsiniz. Size makul olarak verdiği bu krediler de banka sizi süratli bir şekilde onay verir. Halkbank devlet bankası olduğundan ötürü müşterilerine daha düşük faiz oranları ile eş güdümlü kredi olanağı sunar.

150 bin TL'ye kadar aynı gün içinde kedi kullanabilirsiniz. Kredi kullanacak olan vatandaşlar ilaveten emekli ve derli toplu bir geliri olan çalışan müşteri olması gerekmektedir. Bu şartlara makul olduğunuzu düşünüyorsanız bankalar üzerinden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.
Halkbank bilhassa emekli olan müşterilere kredi notu düşük olması bağlamında bile olsa kredi onayı veren bankalar arasında yer alır. Emekli maaşınızı bankaya taşıdığınızda maaşınızın 25 katına kadar 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz. Bu durumdan sonra kredinizi süratli bir şekilde alacak ve onaylanan krediniz üzerinden 5 ay ertelemeli olarak kredi kullanabileceksiniz.

 

​ŞEKERBANK 5 AY ERTELEMELİ İHTİYAÇ KREDİSİ MÜRACAATI NASIL YAPILIR?


Kredi müracaatı yapmadan evvel bankaya SMS atarak ne kadar kredi onayı alacağınızı öğrenebiliyorsunuz. İhtiyaç kredisi müracaatlarınızı şubeye gitmeden, tek bir SMS ile gerçekleştirebilirsiniz.- Kredi boşluk TCKN yazın, 1953'e gönderin, müracaat sonucunuz hemen cebinize gelsin. Bu şekilde Kredi başvurunuzu yapmış olacaksınız. Kredi müracaatı yapan müşteriler onay almaları halinde kredilerini en yakın banka şubesinden kullanabilirler. Kimliğiniz ile eş güdümlü en yakın Şekerbank şubesine gittiğinizde banka 36 ay vadeli ve 5 ay ertelemeli olarak sizlere kredi olanağı sunmaktadır.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR