4 Banka Ortak Duyuru ile 80.000 TL Banka Borçlarını Kapatan Kredi Verecekler

4 Banka Ortak Duyuru ile 80.000 TL Banka Borçlarını Kapatan Kredi Verecekler
YAYIN TARİHİ: 13.09.2021 22:09:00

4 Bankadan 80.000 TL Tüm banka borçlarını kapatan kredi dönemi. Sizlerde bu 4 bankadan hemen kredi başvurusu yapabilir, tüm banka borçlarınızı tek bir yerde ödemeli olarak yapabilirsiniz. 80.000 TL borç kapatma kredisi nasıl alınır, başvuru şartları nelerdir, sizlere bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. İşte detaylar...

Bankalardan kullanılan kredi ve kredi kartı ürünleri düzenli ödemeler olmadığı zaman sıkıntılar yaratabilmektedir. Sizlerde eğer böyle bir sıkıntı ile karşılaşmak istemiyorsanız, bankaların kredi kampanyalarından birisi olan borç transfer kredilerine başvurunuzu yapabilirsiniz. Bankalar bu kredilerde, tüm ihtiyaç kredisi ve kredi kartı borçlarınızı kapatarak sizlere tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlayacaktır. Kredi alacak olan kişiler, son kredi kampanyası yapan bu 5 bankadan da borç kapatma olarak 80.000 TL kredi alabileceklerdir.

Başvuru yapmadan önce, bazı şartlardan da sizlere bahsetmek istiyoruz. Bu krediler 36 ay vadeye kadar verilmektedir. ayrıca ilk taksit ödemenizi 3 ay ertelemeli yaparak bu kredilerde daha kolay başvuru imkanı sağlanmaktadır. Ayrıca kredi alacaklar, güncel olan borçları için bu kredileri alabileceklerdir. Güncel olmayan kredi borçları için bu krediler verilmemektedir. Sizlerde bu şekilde bankadan 80.000 TL borç kapatma kredisi için başvuru yapabilirsiniz. İşte kredi veren 4 banka ve başvuru şartları.

TEB Bankası 80.000 TL Borç Kapatma Kredisi KampanyasıTEB Bankası, ihtiyaç

kredilerinde olduğu gibi ayrıca borç kapatma kredilerinde de sizlere hızlı destek kredileri vermektedir. Borç kapatma kredisine başvuru yapacak olan kişiler, 1.17 faiz oranı ile 36 ay vadeye kadar kredi kullanabileceklerdir. Başvuru için en yakın TEB bankası şubesine giderek, kimlik, gelir belgesi, başvuru formu ile başvuru yapacak ve daha sonra bankanın istediği kredi ve kart borçlarınızın kapatma bakiyelerini bankaya vereceklerdir. Kredi başvurusu yapacak olan kişiler, uygun faiz oranları ile birlikte sizlere kredi imkanı sunacaktır. Kredi başvurusu için borçlarınız hesaplandıktan hemen sonra kredi kullandırılır.


Şekerbank 80.000 TL Borç Transfer Kredisi Kampanyası


Şekerbank üzerinden de 80.000 TL kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Banka şubelerine giderek, çalışan ve emekli olan kişiler, 36 ay vadeye kadar sizlere bu kredilerde imkan vereceklerdir. Kredi başvurusu sonucu uygun olanlar, hemen kredilerini 3 ay ertelemeli olarak alacaklardır. Kredi başvurusu yaptığınızda banka sizlere ne kadar kredi alacağınızı borçlarınıza göre söyler. Bankadan ayrıca emekli olarak başvuru yapacak olan kişilerin bu bankadan maaş alma şartı vardır. Tüm bankalarda olan kredi borçlarınız ve kredi kartı borçlarınız hesaplanacak ve ona göre onay verilecektir. Size en yakın Şekerbank şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası 80.000 TL Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

Diğer bankalardaki kredi ve kart borçlarınızı kapatmak istiyorsanız, banka olarak Ziraat Bankası sizlere yardımı olacaktır. Kredi başvurusu yaptığınızda banka hemen ne kadar onay alacağınızı söyleyecektir. Ziraat Bankası kamu bankası olmasından dolayı, devlet destekli olarak da faiz oranlarında indirime gidebilmektedir. Tüm bankalarda olan borçlarınızı kapatarak bu bankadan işlem yapabilirsiniz. Bu banka haricinde Vakıfbank ve Halkbank gibi kamu bankalarından da kredi almanız mümkündür.

Akbank 80.000 TL Borç Kapatma Kredisi Kampanyası

Akbank
, şubelerine giderek hemen kredi başvuru yapma imkanı sağlamaktadır. Bankalarda olan kredi ve kart borçlarınızı ayrı ayrı kredilerde ödemek istiyorsanız, akbank sizlere yardımı olacaktır. Akbank üzerinden yapılan bu kredi başvurusunda hemen banka borçlarınız hesaplanır ve krediniz ona göre kullandırılır. 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli olarak banka sizlere kredi imkanı sunacaktır. Akbank emekli olan kişilere de bu kredilerde ayrı bir kampanya yapmaktadır. Eğer emekli maaşınızı bu bankaya taşımak istiyorsanız, banka borçları yüzünden de maaş taşıması olmuyorsa, banka tüm borçlarınızı kapatacak ve sizlere bu krediyi kullandıracaktır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER