35 Yaş Üzeri Olan Vatandaşlara Garanti Bankası’ndan Dev Kampanya Krediyi Kullan 12 Ay Sonra Öde!

35 Yaş Üzeri Olan Vatandaşlara Garanti Bankası’ndan Dev Kampanya Krediyi Kullan 12 Ay Sonra Öde!
YAYIN TARİHİ: 7.02.2022 12:08:00

Ekonominin sancılı bulunduğu süreçten geride bıraktığımız vatandaşları düşünen Garanti Bankası, son günlerde müşteri merkezli çılgınca kampanyalara imza atıyor. Detayları...

Ekonominin sancılı bulunduğu süreçten geride bıraktığımız vatandaşları düşünen Garanti Bankası, son günlerde müşteri merkezli çılgınca kampanyalara imza atıyor. Yaş gruplarına yönelik düzenlenen kampanyalar ile eş güdümlü adından sık söz ettiren Garanti Bankası " 12 ay Sonra Ödemeli Kredi Kampanyası" ile son devresinin iddialı bankalarından biri oldu. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deDuruma genel olarak baktığımız zaman ve vatandaşlar arasında değerlendirme yapıldığı vakit 35 yaş üstünde olanların daha çok krediye gereksinim duyduğu görülmektedir. Garanti Bankası da bu değerlendirme ile çıkmış bulunduğu yolda yüzleri güldürecek şok edici bir kredi kampanyası düzenledi.
35 yaş üstünde olanlar Garanti Bankasın dan kredi kullanması ile 12 ay gibi bir vakit sonra ödemeye başlama ihtimaline sahip olacak. Aynı vakitte 100.000 bin TL gibi yüksek limit üstünden kredi sunulmaktadır. Sorunsuz şekilde çoğu 35 yaş ve üstünde olan vatandaşlar henüz kredilerini almaya başladı.

35 Yaş Üstünde Olanlara Garanti Bankası’ndan Dev Kampanya 


Birinci seçenek; 50 bin TL limiti ile sınırlıdır. Faiz seviyesi amacıyla ise %2.54 olarak belirlenmiştir. Kredi ödemelerini 3 ile 24 ay arasındaki bir vadede yapabileceksiniz. 

İkinci seçenek; olarak yayılan 100 bin TL tutarına kadar limitli kredi amacıyla ise faiz seviyesi %2.49 olarak belirlenmiştir. Ödemeler ise 3 ile 24 ay arasındaki vadede yapılabilecektir.  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR