32 Günlük Vadeli Mevduat Faizinde Bomba Patladı! Paraya Para Denmiyor! Yüzde %20,5, %21 Cezbediyor

32 Günlük Vadeli Mevduat Faizinde Bomba Patladı! Paraya Para Denmiyor! Yüzde %20,5, %21 Cezbediyor
YAYIN TARİHİ: 12.02.2022 10:43:00

Kur korumalı TL mevduat hesaplarının devreye girmesinin ardından bankaların 32 günlük vadeli mevduat hesaplarında da yeni oranlar sunulmaya başlamıştı. Bankacılık sektörüne ilişkin TCMB ve BDDK’dan gelen yeni düzenlemeler ve kararlar sonrasında ise mevduat faiz oranlarında düşüş eğilimi görüldü.

Vatandaşların kur korumalı sisteme ilgisinin artmasının ardından geçtiğimiz aylarda yüzde 20’nin üzerine kadar çıkan mevduat faiz oranları, bankaların birçok farklı ayrıcalıklı bankacılık hizmetleri sayesinde de vatandaşlara destek olmayı başarmıştır. İşte bankaların güncel 32 günlük mevduat faiz oranları ve avantajları

En Yüksek Mevduat Faiz Oranı Veren Bankalar


Bankaların güncel mevduat faiz oranlarına göre en yüksek 32 günlük mevduat faiz getirisi sunan hesaplar belli oldu. Son haftalarda mevduat faiz oranlarında düşüş görülmesine rağmen hala yüksek oranlarla destek sağlayan bankalar, birikimlerini cazip oranlar üzerinden değerlendirmek isteyenlere ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. TL vadeli mevduat hesaplarıyla durduğu yerde parasını biriktirmek isteyenlere gündüz vadesiz, gece vadeli özellikleriyle de birçok bankacılık işleminin rahatça yapılması sağlanıyor.32 günlük en yüksel faiz vadeli mevduat hesaplarına sahip bankalar ve oranları:
  • ING Bank e – Mevduat Hesap Faizi: %20
  • HSBC Modern Hesap Faizi: %19,5
  • Odeabnak Oksijen Mevduat Hesap Faizi: %20
  • Fibabanka Kiraz Mevduat Hesap Faizi: %19,5
  • Alternatif Bank VOV Hesap Faizi: %20,5
  • TEB Marifetli Hesap Mevduat Faizi: %19
  • Anadolu Bank Renkli Hesap Mevduat Faizi: %21
  • QNB Finansbank Vadeli Mevduat Hesap Faizi: %19

ICBC Turkey Vadeli Mevduat Hesabı


ICBC Turkey günlük vadeli mevduat hesabı kapsamında TL için %18,75 faiz oranları ile birikimlerini değerlendirmek isteyenlere cazip seçenekler sunulmaktadır. İlgili hesap kapsamında ayrıca döviz için de benzer yüksek oranlar işletilmektedir. 7/24 kullanılabilen Günlük Vadeli Mevduat Hesabı, birikimlerini en rahat şekilde değerlendirmek isteyenlere ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Faiz kazancının günlük olarak hesaba geçmesini sağlayan sistem ile 1.000 TL’den başlayan limitler ile hesap açma işlemlerinin tamamlanması mümkündür.

QNB Finansbank Vadeli Mevduat Hesabı


QNB Finansbank tarafından %19’a kadar yüksek faiz oranları ile sunulan Vadeli Mevduat Hesap kampanyası ile 1 günden 1100 güne kadar dilediği aralıkta vatandaşların birikimlerini değerlendirmeleri sağlanmaktadır. Avantajlı faiz oranları ile sabit gelir avantajlarından da yararlanarak birikimlerini değerlendirmek isteyen vatandaşlara cazip teklifler sunulur. QNB Finansbank’ın birçok avantajlı bankacılık hizmetlerinden de yararlanarak TL birikimleri için avantajlı seçeneklerden yararlanabilirsiniz.

Akbank Vadeli Mevduat Hesabı


Akbank’ın %19,50 faiz oranları ile sunulan Vadeli Mevduat Hesabı ile TL birikimleri için vatandaşların düşük stopaj oranları ve yüksek faiz seçeneklerinden aynı anda yararlanması sağlanıyor. 32 günlük en yüksek faiz oranlarına sahip bankalardan biri olan Akbank, mevduat hesabı kapsamında birçok avantaj da sağlıyor.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR