32 Günlük Vadeli Mevduat Faizi Ballı Kaymaklı! Bankada Kolay Para Dönemi! Aylık 6.663 TL Kazanç

32 Günlük Vadeli Mevduat Faizi Ballı Kaymaklı! Bankada Kolay Para Dönemi! Aylık 6.663 TL Kazanç
YAYIN TARİHİ: 26.12.2021 23:20:00

32 günlük vadeli mevduat faiz hesapları hükümetin son düzenlemesi sonrasında daha fazla araştırılmaya başlandı. Bu anlamda 32 günlük vadeli mevduat faiz oranları alev alev yanıyor. Dolar kurunun çakılmasıyla birlikte en yüksek mevduat faiz oranı hangi bankada merak ediliyor

Bankalar tarafından sunulan vadeli mevduat hesaplarında patlama yaşanmış durumda. Hükümetin açıkladığı kur korumalı vadeki mevduat hesabı sonrasında dolar kurundan TL'ye geçiş yapılmış durumda. Bilindiği gibi daha önce yapılan faiz indirimi sonrasında TL'de büyük bir erime yaşanmıştı. Şimdi ise tam tersi bir durum yaşanıyor. En fazla faiz veren banka İNG Bank olmuş durumda bu bankada 32 günlük vadeli mevduat faiz oranı tam olarak yüzde 20, 400.000 TL nakit paranız varsa bu bağlamda aylık olarak 6.663 alıyorsunuz. 


32 GÜNLÜK VADELİ MEVDUAT FAİZİ YÜKSELDİ! EN YÜKSEK FAİZ VEREN BANKA HANGİSİ?

Bankaların faiz oranları devletin yaptığı kur korumalı mevduat hesabı sonrasında adeta patlama yaşadı. En fazla faiz oranını İNG Bank yüzde 20 ile veriyor. N Kolay bono onu takip ederek yüzde 19.50 veriyor. Anadolubank, Fibabanka, Odeobank ise yüzde 19 ile onları takip ediyor. 
Mevduat faiz oranları yapılan faiz indirimine rağmen düşmedi ve artmaya devam ediyor. 


400.000 TL 32 GÜNLÜK MEVDUAT FAİZİ AYLIK GETİRİSİ PARASINI BANKAYA YATIRANLAR AYLIK 6.663 TL FAİZ KAZANACAK! 

400.000 TL'nin aylık faiz kazancı yapılan güncelleme sonrasında 6 bin 663 liraya kadar yükseldi. Vatandaş hem vadeli mevduat hesabı faiz oranının yükselmesi hem de devlet tarafından dolar karşısında kazanç garantisi verilmesi nedeni ile yeniden vadeli mevduata geri dönüş yaptı. Bu anlamda TL dolar karşısında değer kazanmaya devam etti. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR