3050 Numarasına Mesaj Atın! Bugün Duyurdu Kuyruk Oluştu! PTT Gişelerden 3000 TL Ödeme Yapıyor!

3050 Numarasına Mesaj Atın! Bugün Duyurdu Kuyruk Oluştu! PTT Gişelerden 3000 TL Ödeme Yapıyor!
YAYIN TARİHİ: 14.11.2021 12:45:00

​3050 Numarasına Mesaj Atın! PTT Gişelerden 3000 TL Ödeme Yapıyor! Bugün Duyurdu Kuyruk Oluştu. PTT tarafından kimlik numaranızla 3000 TL'ye kadar para alabiliyorsunuz. PTT üzerinden acil olarak paraya ihtiyacı olan vatandaşlar bu durumdan yararlanıyor. PTT'den Aktif Bank aracılığıyla 3.000 TL'yi SMS atarak alabilirsiniz. 36 ay taksitle alınacak bu para için PTT müşterisi olmanız gerekiyor. Kredinizi PTT web sitesi üzerinden veya PTT şubelerine giderek tahsil etme şansınız mevcut. 

3050 Numarasına Mesaj Atın! PTT Gişelerden 3000 TL Ödeme Yapıyor! Bugün Duyurdu Kuyruk Oluştu! PTT yapmış bulunduğu bu kampanya Aktif banka aracılığı ile müşterilerine sunuyor. PTT aktif bank gereksinim kredisi müracaatı olarak da verdiği bu kredi PTT emeklilerine daha yüksek limitlerde de veriyor. Eğer emekli maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız PTT emekli kredisi ne müracaat yapılabilir onaylanan krediniz de anında aynı gün içinde kullanabilirsiniz. PTT emekli kredisi müracaatı yapacak olan şahıslar PTT emekli maaşı aldıkları banka şubelerine giderek anında gişe işlemleri ile...
PTT 3.000 TL nakit müracaatı nasıl yapılır?

PTT üzerinden 3000 TL'ye kadar nakit müracaatı gerçekleştirmek istiyorsanız PTT gereksinim kredisi kampanyasına katılmanız gerekiyor. Aktif Bank tarafından verilen bu krediyi almak isteyenler PTT şubelerine gidip yalnızca kimliklerini ibraz edecek. Size en yakın PTT şubesine giderek kredi müracaatı yaparsınız aktif bank gereksinim kredisi müracaat formunu doldurduktan sonra ve kimliğinizi verdikten sonra prosedürleriniz başlatılacaktır.

Kredi onayı verilmesi halinde aynı gün içinde müracaat yaptığınız PTT üzerinden kredinizi alabileceksiniz. Eğer PTT gidecek zamanınız yoksa cep telefonumuzun mesaj kısmına girerek buraya Kredi yazın boşluk bırakın ve TC kimlik numaranızı da aratarak 3050 numarasına mesaj gönderin. 10 dakika içinde sizlere Kredi neticesi ve onaylanan kredi anında aynı gün içinde kullanabileceksiniz.
PTT üzerinden kredi müracaatı yapacak olan şahıslar belirti edilen şartlar dahilinde onay almaları halinde kredilerine anında aynı gün içinde kullanabiliyorlar. Aktif bank n-kolay kredi kampanyasına katılmak isteyen şahıslar ilaveten bankanın Kendi resmi internet sitesi üzerinden de gereksinim kredisi müracaatı formunu doldurarak prosedür yapılabilir ve ne kadar kredi onayı aldığını görebilirler...

PTT üzerinden Aktif Bank 3.000 TLBAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER