3 Bankadan 60 Gün ve 30 Gün Borcunu Ödemeyeceğiniz Nakit Kampanyası Duyurusu Geldi, 20.000 TL Ödeme

3 Bankadan 60 Gün ve 30 Gün Borcunu Ödemeyeceğiniz Nakit Kampanyası Duyurusu Geldi, 20.000 TL Ödeme
YAYIN TARİHİ: 9.01.2022 11:14:00

3 Bankadan müthiş nakit kampanyası! Yapılan duyuruya göre 3 bankadan 60 gün ve 30 gün borcunu ödemeyeceğiniz nakit kampanyası müjdesi geldi! Bankalar, parasal destek aldığımız en önemli kuruluşlardan olurken, yaptıkları kampanyalarda derin bir nefes almamızı sağlıyor.

Yeni bir kampanya duyurusu ile gelen 3 bankanın, 20.000 TL ödeyecek olması onlardan biri.
Hızlı kredi başvurusu yapmak isteyenlere özel olarak bankalar tarafından memnun kalacakları
fırsatlar sunulmaya devam ediliyor. 3 banka tarafından gerçekleştirilen bu krediden yararlanacak
olanlar ise geri ödemede sorun yaşamayacak. Çünkü ödemenin 36 aya kadar yayılıyor olması, aylık taksitlerinizi daha kolay şekilde yapabilmenizi sağlayacak.


Odeabank İle 20.000 TL Başvuru Fırsatı


Odeabank halkımızı güldürmeyi başaran adreslerden biri olmayı başarıyor. Üstelik Odeabank 20 bin TL nakit çekim kolaylığı sunarken, 60 gün ve 30 gün borcunu ödemeyeceğiniz şekilde bir kampanyayı hazırlamış durumda. Kısa vadede ödeme yapmayacak olmanızdan dolayı doğal olarak çekeceğiniz krediyi sorunsuz bir şekilde kullanabilmenizi sağlayacaktır.
İsteyenler hemen taksit ödemesine geçmemek adına da 3 ay ertelemeli şekilde krediden
yararlanmaya başlayabilir. Buna göre Odebank tarafından verilen limiti kullanırken, ödemesine
geldiğimiz zaman ise 3 ay ertelemeli olmasını sağlayacaksınız. Tüm bu kredi olanağından bir an evvel yararlanmaya başlayabilmeniz içinde kredi notunuzun 1200 üzerinde olması gerekecek.

Fibabanka Nakit Kampanyası Duyurusu Geldi


Fibabanka tarafından kullanıcılara yönelik olarak nakit kampanya duyurusu geldi. Üstelik bu nakdi desteği aldıktan sonra ödemelerinizi ise uzun dönemli şekilde yapabilme ayrıcalığına sahip olacaksınız. Kredi notunuz düşük değilse o zaman 20.000 TL çekebilmeniz içinde hiçbir engel durumu söz konusu olmayacak. SMS atarak ya da internet sitesi, aracılığı ile kolayca başvurularınızı yaparak paranızı çekmeye başlayabilirsiniz.


 

Denizbank Atak Yaptı: 20.000 TL Ödeme


Denizbank sektörde sessizliğini bozarak atak yaptı. Buna göre Denizbank müşterisi olanlar ise artık kredi notunun yüksek olmasıyla bankadan 20 bin TL para çekebilecek. Kredi onayı olduğu zaman ise hesabınıza paranın yansıdığını da fark edeceksiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR