22 Yıl Sonra Aramızda! Efsane Model Renault Broadway Tekrar Geliyor! Fiyatı Ve Özellikleri İse...

22 Yıl Sonra Aramızda! Efsane Model Renault Broadway Tekrar Geliyor! Fiyatı Ve Özellikleri İse...
YAYIN TARİHİ: 17.02.2022 18:27:00

İlk kez 1981 yılında çıkarılan Renault Broadway markası bir döneme adını yazdırmış araçlardan bir tanesidir. 1999 yılının sonlarına kadar üretimi devam eden model bu yıllar arasında çeşitli versiyonları ile kullanıcılarının karşına çıkmıştır.

Her model yenilemesinde farklı bir tasarım ve motorla yenilenen Renault Broadway marka otomobil en çok kullanılan ve satışı olan modellerden biri olmayı başarmıştır. Bir ara adında bulunan R9 unvanı daha sonradan kaldırılarak sadece kendi adıyla anılan ürün için şimdilerde tekrar üretime gireceği konuşuluyor. Epey yıl aradan sonra pek çok güncelleme ve yenilik ile birlikte tekrar üretime sokulacağı konuşulan bu ürünün takipçileri tarafından bu gelişmeler yakından izlenmekte.

EFSANE MODEL RENAULT BROADWAY TEKRAR GELİYOR! FİYATI VE ÖZELLİKLERİ İSE...

Modelin tekrar üretilip tasarlanması için çalışmaların devam ettiği bilgisi alınan araç ile ilgili 2024 yılında piyasaya sürülmesi beklentileri bulunuyor. Pek çok kişinin bildiği gibi Renault markası ünlü bir Fransız markası. Şu an bu markanın pek çok kullanıcısı ve takipçisi bulunmakta.

Hal böyle olunca yeni nesil Broadway marka aracın nasıl bir görüntüye ve donanıma sahip olacağı konusu pek çok meraklısı tarafından araştırma konusu yapılmış durumda. Eski model Broadway aracın ülkemizde satışının 2000 yıllarına kadar sürdüğü düşünürse nerdeyse 22 yıllık bir aradan sonra gelecek yeni model için heyecanlı bekleyiş sürmekte.
Ülkemizde satışta olduğu süreç içerisinde pek çok markaya göre satış rakamlarında üst sırada olan model için yeni tasarlanan kurgu ve özellikleri ile ilgili şirketten henüz başka bir açıklama bulunmuyor. Ancak 2024 yılında satışa sunulmasının planlandığı belirtilen bu model için ilerleyen zaman dilimlerinde daha geniş bir açıklama yapılması beklenmekte. Haberin devamı ve modelin ayrıntılı bilgilerini takip etmek için haberlerimizi takip etmeyi unutmayın.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR