2022 Survivor All Star Son Yedek Yarışmacılar Kimler? Turabi Çamkıran Survivor'a Katıldı Mı?

2022 Survivor All Star Son Yedek Yarışmacılar Kimler? Turabi Çamkıran Survivor'a Katıldı Mı?
YAYIN TARİHİ: 27.01.2022 12:58:00

TV ekranlarının bomba yarışma programı olan 2022 Survivor All Sta'dan kıyasıya rekabet haberleri geliyor. Bu anlamda Ünlüler ve Gönüllüler arasında yaşanan rekabete yedek yarışmacılarda ayrı bir soluk getirmiş durumda. Nisa Bölükbaşı, Parviz Abdullayev, Ayşıl Özaslan ve Yunus Emre Özden'in yedek yarışmacı olarak katıldığı adada rekabet de giderek arttı. Peki 2022 Survivor All Star son yedek yarışmacılar kimler? Turabi Survivor'a katıldı mı?

TV 8 ekranlarının bomba programı olan Survivor All Star tam gaz devam ediyor. Survivor All Star'da ünlüler ve gönüllüler olarak iki takımdan meydana gelen yarışmanın yedekleri merak hususu oldu. Sakatlanma ya da mümkün hallerde yedeklerin döneme girmesi beklenirken 2022 Survıvor All Star yedekleri kimler? Turabi Survivor'a katıldı mı? Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de
Survıvor All Star her gün yeni maceralarla gündeme geliyor. 2022 Survivor All Star eksiklerle başladı. Bilindiği gibi Nisa Bölükbaşı kovid olduğu için Survivor All Star'a katılamadı. Survivor All Star ile alakalı sosyal medyada kurulan kulis sayfalarında yer alan son kulis haberlerine göre  iki kez şampiyon olan ve Survivor 2022 All Star kadrosunda da isminin geçmesi beklenen, fakat Acun Ilıcalı'nın daha önce kadroda yer vermediği Turbo lakaplı Turabi Çamkıran Dominik'e Nisa Bölükbaşı yerine gelmek amacıyla hazırlık yapıyor.

2022 SURVİVOR ALL STAR SON YEDEK YARIŞMACILAR KİMLER? TURABİ SURVİVOR'A KATILDI MI?


Turabi Survivor 2022 katılacak mı sorusu da merak edilen konulardan oldu. Son yedek yarışmacılar arasında açıklanması beklenilen eski şampiyon Turabi Çamkıran'ın adaya katılımı resmen bomba etkileri yaratacak. Turabi Çamkıran Survivor 2022'ye katılacak mı incelemesi hızlandı. Adaya gelecek olan son yedek yarışmacıların arasında Turabi'nin olmasını isteyen hayranları merakla bu haberi bekliyor.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR