2014'te Fransa'da bir çocuk polise kendini kaçıran bir adamın elinden kaçtığını söylemiş ne olmuştu?

2014'te Fransa'da bir çocuk polise kendini kaçıran bir adamın elinden kaçtığını söylemiş ne olmuştu?
YAYIN TARİHİ: 13.11.2021 10:24:00

Cuma ve pazar Kim Milyoner Olmak İster, ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla bu akşam ekranlardaydı. Seyirciler yarışmacıya yöneltilen bu sorunun yanıtına odaklandı. Peki, 2014'te Fransa'da yalnız ve evinden uzakta bulunan 12 yaşındaki bir çocuk polise kendini kaçıran bir adamın elinden kaçtığını söylemiş, polisi bir ay uğraştırdıktan sonra gerçekte ne olduğu ortaya çıkmıştır?

Yıllardır atv'de yayınlanan başta Kenan Işık olmak üzere onlarca ünlü isim tarafından sunulan Kim Milyoner Olmak İster'de binlerce yarışmacıya para kazandırmaya devam ediyor. Bugün yayınlanan yarışmada bu soru çok dikkat çekti. Peki, 2014'te Fransa'da yalnız ve evinden uzakta bulunan 12 yaşındaki bir çocuk polise kendini kaçıran bir adamın elinden kaçtığını söylemiş, polisi bir ay uğraştırdıktan sonra gerçekte ne olduğu ortaya çıkmıştır?

BİNLERCE KİŞİNİN ARAŞTIRDIĞI SORU

A- Sosyal medyada iddiaya girdiği
B- Dişçi randevusundan kaçtığı
C- Matematikten düşük not aldığı
D- Yeni doğan kardeşini istemediği
Cevap: B- Dişçi randevusundan kaçtığı

KİM MİLYONER OLMAK İSTER HAKKINDA


Kim Milyoner Olmak İster, 2 Ağustos 2011 tarihinden beri Atv'de yayınlanıyor. Kenan İmirzalıoğlu tarafından sunulmaktadır. Kim Milyoner Olmak İster, Cuma ve Pazar akşamları saat 20.00'de Atv'de yayımlanmaktadır.

Joker hakları

Telefon jokeri: Yarışmacı, başvuru sırasında adını verdiği 3 arkadaşından birini arayıp 30 saniye içinde soru hakkında fikir alışverişinde bulunabilir.

Seyirciye sorma jokeri: Yarışma stüdyosunda bulunan seyircilerin ellerindeki cihaz yardımı ile 10 saniye içerisinde cevap verip yarışmacıya yardımcı olduğu jokerdir.

Yarı yarıya jokeri (50:50): Bilgisayar, yanlış olan 2 seçeneği rastgele çıkarır.
Çift cevap jokeri: Daha önceki sürümlerinden farklı olarak eklenen bu joker sayesinde soruya 2 defa yanıt verilebilir; ancak jokeri kullanan yarışmacılar çekilemez ve sadece 7. sorudan sonra kullanılır.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER