20.000 TL'ye Kadar Kredi Kartı Borcu Olanlar Müjde, Hemen Verilecek Borçlar Kapatılacak

20.000 TL'ye Kadar Kredi Kartı Borcu Olanlar Müjde, Hemen Verilecek Borçlar Kapatılacak
YAYIN TARİHİ: 13.09.2021 10:42:00

20.000 TL'ye Kadar Kredi Kartı Borcu Olanlar Müjde, Hemen Verilecek Borçlar Kapatılacak. Son dakika olarak müjdeli haber geldi.

20.000 TL'ye kadar kredi kartı borcunu çözüm geldi. 20.000 TL'ye kadar bankalar üzerinden kredi kartı borcunuz varsa yapılan kampanya ile birlikte bu borçlarınız kapatılacak ve tek bir yerde ödeme kolaylığı sağlanacaktır. 20.000 TL'ye kadar olan kredi kartı borç ödemesi için verilen bu kampanyada bankalar düşük faiz oranları ile ihtiyaç Kredisi olarak sizlere Kredi imkanı sağlayacaktır. 36 ay vadeye kadar verilecek olan bu kredilerde güncel olan kredi kartı borçlarınızı eğer ödeyemeyecek durumda iseniz kredi başvurusu yaparak 20.000 TL'ye kadar hemen onay alabileceksiniz.

Akbank'tan sadece kredi kartı borçlarını özel kredi kampanyası...

Akbank üzerinden kredi kartı borcu olan kişiler kendi banka kart borçları için 20.000 TL'ye kadar kredi alırken diğer bankadaki tüm kredi kartı borçlarınızı kapatmak için de sizlere Kredi imkanı sağlanacaktır. 20.000 TL'ye kadar Akbank üzerinden kredi kartı borcunu kapatma kredisine başvuru yapmak istiyorsanız size en yakın banka şubesine giderek kimlik ve gelir belgenizi verip Kredi başvurusunda bulunabilir 36 ay vadeye kadar bu krediyi kullanabilirsiniz. Akbank borç kapatma Kredisi olarak verilecek ve 20.000 TL'ye kadar sadece kredi kartınızı kapatacağını bu krediler de tüm bankadaki olan Kredi kartlarınızı kapatmanız durumunda banka sizlere kredi onayı verecektir. 


Denizbank kredi kartı borçları için 20.000 TL kampanya yaptı

Denizbank üzerinden kredi kartı borcu olan kişiler ve diğer bankalardaki olan kredi kartlarını kapatıp tek bir yeri ödeme yapmak isteyen kişiler Bu banka üzerinden 20.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanabilir. Denizbank şubelerine giderek veya Denizbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak ihtiyaç kredisi kampanyasına katılarak tüm bankadaki olan kredi kartı borçlarınızı kapatabilirsiniz. Denizbank kredi verebilmesi için 20.000 TL'ye kadar onay alacak olan müşterilerin Kredi notuna bakarak işlem yapacak ve sıkıntı olmayan kişilere hemen onay verecektir. 


Garanti Bankası kredi kartı borçları için 20.000 TL kredi veriyor

Garanti Bankası Bonus kredi kartı ve diğer tüm bankalardaki kredi kartı borçlarınızı toplayarak 20 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli kredi almak istiyorsanız Garanti Bankası şubelerine giderek işlem yapabilirsiniz. Garanti Bankası kredi kartı borçlarınız için 20.000 TL'ye kadar işlem yaparken sizlere hızlı bir şekilde kredi onayı verecek bu onaylanan tutar kadar kredinizin de tüm bankadaki Kredi kartlarınızı kapattıktan sonra sizlere ödeyecektir. 3 ay ertelemeli ve toplamda ise 36 ay vadeli olarak verilecek Garanti Bankası kredi kartı borç kapatma kredisi de müşterilerin kredi siciline bakarak onay verilecektir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER