2 Bankadan Duyuru Geldi, Bankamatik Kartı Olanların Hesaplarına 16.000 TL Yatacak

2 Bankadan Duyuru Geldi, Bankamatik Kartı Olanların Hesaplarına 16.000 TL Yatacak
YAYIN TARİHİ: 4.02.2022 18:46:00

2 bankadan son dakika açıklaması bağlamında bankamatik kartı olanlara yeni karar neticesi 16.000 TL ödeme yapılacak husus ile detaylar…

Özellikle pandemi döneminde ekonomik açıdan sıkıntılar yaşam sürdüren vatandaşlar, nakit bulmak amacıyla başvurdukları ilk kurum bankalar oluyor. Bankaların sunmuş bulunduğu kampanyalara girerek peşin ya da taksitli kredi imkânlarından faydalanıyor. Eğer sizlerinde nakit gereksiniminiz var ise, bankaların belli günlerde yapmış bulunduğu kampanyalara katılarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.Nakit gereksinimi hisseden vatandaşlara bankalar doğrultusundan yeni bir kampanya için start verildi. Bu kampanyada öncelik ise bankamatik kartı olan vatandaşlara verilmiş durumda. Bankamatik kartı olan vatandaşlara 16.000 TL miktarında 36 ay vadeye dayanan, 3 ay ertelemeli kredi verilecek. Onay alınmış olan tutar anında hesaplara yatacak. Bu hususta kolları sıvayan Denizbank, Finansbank ve TEB Bank'ta ilk sırada yer alıyor. 
Kamu pazarında hizmet veren bankalardan biri olan Denizbank doğrultusundan başlatılan kampanyaya, Finansbank ve TEB Bank da eklendi. Her üç banka 16.000 TL ye kadar müşterilerinin hesaplarına bu tutarı yatıracak. Hangi bankaya müracaat gerçekleştirmek istiyorsanız o bankada hesabınızın bulunması şart. 

Kredi ve Başvuru Şartları Belli Oldu!


16.000 TL tutarındaki kredilerde birtakım şartlar bulunmakta. Kredi kullanmak isteyen vatandaşların banka sicillerinin temiz olması gerekiyor. Banka sicili makul olmayan vatandaşlara kredi kullandırılmıyor. Diğer bankalara ödemekte olunan kredi ve kredi kartları ile alakalı borçlar sahip olunan ise, bunların ödenmesi gerekir. Kamu bankalarından kredi alınabilmesi amacıyla hesaplarda haciz ve bloke olmaması şart.Çalışan kişilerin her hangi bir işyerinde SGK'lı olarak çalışmaları oldukça elzemdir. Emeklilerin ise emekli maaşlarının kamu bankalarından alınması kredi müracaatı amacıyla lüzumlu şarttır. Pandemi devresi ile başlayan kredi müracaatlarına, bankanın internet bankacılığı kullanılarak müracaat yapılabilir. Bunun yanı sıra ATM lerden de müracaat yapma imkânı sahip olunan.

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR