15 Bin TL Faizsiz Kredi Alabilirsiniz! Ziraat Bankası, Akbank, Denizbank, QNB Finansbank...

15 Bin TL Faizsiz Kredi Alabilirsiniz! Ziraat Bankası, Akbank, Denizbank, QNB Finansbank...
YAYIN TARİHİ: 8.06.2021 00:08:00

15 Bin TL faizsiz kredi almak için belirlenen şartlar nelerdir? Bu kredilerden kimler yararlanabilecek? Hangi banka hangi şartı sağlamaktadır? Kredi detayları...

İhtiyacı olan vatandaşlar tüm bankaları tet tek gezerek en uygun krediyi araştırıyorlar. Özellikle bazı bankalar tarafından belirlenen şartlarda krediler sunulmaktadır. Özellikle gelen son dakika haberine bazı bankalar tarafından koronavirüs pandemi sürecine destek olmak adına faizsiz kredi sunulmaktadır. Fakat bu krediden yararlanabilmek için belirlenen bazı şartlar bulunmaktadır. İşte Kredilerin detayları...

ZİRAAT BANKASI FAİZSİZ 15 BİN TL KREDİNİN ÖZELLİKLERİ?

Ziraat Bankası kamu bankalarından biridir. Bu kaspamda da Ziraat Bankası en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Ziraat Bankası özellikle korona virüs sürecinde desteğini esirgemedi. Banka eski müşterilerine ve emekli müşterilerine 15 bin TL'ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlamaktadır. Korona virüs andemi sürecinde vefa örneği göstermektedir.

Özellikle bu kredi ile sıkıntılı zamanlarınıza destek olmak amaçlanırken, alacağınız bu kredilerde 15 bin TL aynı gün içinde onaylı krediler verilmektedir. Ziraat Bankasından kredi kartı kullanıyorsanız veya daha önceden kredi aldıysanız başvurunuzu yapabilir 15 bin TL faizsiz kredi kullanabilirsiniz. Krediyi 12 ay vadeli olarak alabileceğiniz gibi bu kredilerde banka sıfır faiz ile işlem yaparken, 12 ay üzeri kredi taksitlerinde düşük faizle de imkan sunmaktadır.

DENİZBANK FAİZSİZ 15 BİN TL KREDİNİN ÖZELLİKLERİ?


Denizbank tarafından da daha önce kendi bankasından kredi ve kredi kartı kullanan kişiler için, 12 ay vade imkanı ile 15 bin TL kredi vermektedir. Denizbank üstelik vereceği bu kredilerde sıfır faiz işlemleri imkanı da sağlamaktadır. Denizbank tarafından bu krediler 36 ay vadeye kadar verilmektedir. Kredinin12 ay vadeye kadar olan kısmı için de banka faiz istememektedir. Denizbank'a kredi başvurusu yapacak olan kişiler, banka şubelerine giderek başvurularını yapabilirler. Bu krediler emekli maaşlarını bankadan alan kişilerede verilmektedir.

AKBANK FİZSİZ 15 BİN TL KREDİNİN ÖZELLİKLERİ?

A
kbank tarafından da daha önceden müşterisi olan kişiler için ve kredi kullanan kişiler için, iyi müşterileri olması durumunda 15 bin TL faizsiz kredi imkanını sağlamaktadır. Bankadan15 bin TL'ye kadar alacağınız faizsiz kredilerde banka sizlere anında sonuç vermektedir. 12 ay vadeye kadar yapılan bu kredi kampanyasında en fazla 36 ay vadeli kredi kullanmanız da mümkün olmaktadır. Ayrıca 12 ay vade ve üzerinde yapacağınız işlemlerde banka güncel ihtiyaç kredisi faiz oranlarını sunmaktadır. Bu krediye başvurusu yapacak olan kişilerin iyi müşteri olması şartıda vardır. Akbank'tan aldığınız kredi ve kredi kartı varsa, düzenli ödemeler yaptıysanız faizsiz kredi imkanından yararlanabilirsiniz.

QNB FİNANSBANK FAİZSİZ 15 BİN TL KREDİNİN ÖZELLİKLERİ?

QNB Finansbank tarafından da yapılan 15 bin TL faizsiz kredi imkanı, banka üzerinden daha önce kredi kullanmış kişiler için sağlanmaktadır. QNB Kredi başvurusu yaptığınız zaman banka sizlere anında sonuç vermektedir. Bu kapsamda bankadan iyi müşteri grubunda olan kişiler için, bu krediyi 12 ay vadeye kadar faizsiz olarak alabilme imkanı sağlanmaktadır. Kredi başvurusu yapmanızın ardından onay alıp almayacağınızı aynı gün içinde bilgisi verilecektir. Daha önceden QNB Finansbank'tan kredi kartı kullanan ve bu kredi kartı kullanımında da iyi ödemeler yapan kişilere banka faizsiz 15 bin TL faizsiz kredi anında onaylanmaktadır. QNB Finansbank şubelerine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER