11.000 TL Ödeme Yapılacak, Son Dakika Bankalardan Duyuruldu

11.000 TL Ödeme Yapılacak, Son Dakika Bankalardan Duyuruldu
YAYIN TARİHİ: 18.09.2021 10:37:00

11.000 TL gelir belgesiz kredi kampanyası başladı. 11.000 TL kredi almak için bankaların gelir belgesiz kredi kampanyasına nasıl başvuru yapabilir, nasıl onay alabilirsiniz, yazımızda sizlere söyleyeceğiz. İşte bankalar ve kredi başvuru şartları…

Gelir belgesiz kredi, bankalardan sadece kimlikle veya online olarak kullandırılan kredilerdir. Bu krediler her müşteriye verilmez. İyi müşteri olan kişilerin gelir belgesi sunmadan bankalardan kredi alacağını söylemek istiyoruz. Gelir belgesiz kredileri ev hanımları, öğrenciler, emekliler, yeni işe başlayan kişilerde kullanabilirler.
Bu sebeple eğer kredi alacaksanız, bankalarda daha önce bir çalışmanızın olması gerekmektedir. Gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız, kredi notunuzun 1200 ve üzerinde olması durumunda, bankalardaki sicilinizde sıkıntı olmaması durumunda hemen kredinizi kullanabilirsiniz. Gelir belgesiz kredi için başvuru yaptığınızda onay alırsanız, hemen kredi kullanımını yapacaksınız. Şimdi sizlere en kolay kredi onayı alacağınız bankalardan bilgiler verelim.

Denizbank 11.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Veriyor. İşte Detaylar.

Gelir belgesiz kredi alacaksanız, Denizbank aradığınız banka olabilir. Bankanın uygun faiz oranları ile birlikte 36 ay vadeye kadar kredi verdiği bilinmektedir. Başvuru için bankanın SMS kredi sistemine girerek başvuru yapabilirsiniz. Denizbank, gelir belgesiz olarak sizlere kredi imkanı sunmak için geliştirdiği bu SMS servisinde, başvuru yapan müşterilere 5 dakika içinde dönecektir.

SMS ile başvuru yapmak için Kredim TC KİMLİK yazarak 3280’e göndermeniz gerekiyor. Başvuru yapan kişi, kendi tc kimlik numarasını kendi cep telefonu üzerinden atması gerekmektedir. Başvuru yapıldıktan sonra, kredi sonucu hemen sizlere bildirilir ve kredi sonucu olumlu olan kişiler, Denizbank ihtiyaç kredisini kullanabilirler. Bankanın ayrıca resmi internet sitesinden veya bankanın şubesinden de kredi başvurusu yapma imkanınız vardır.

Garanti BBVA 11.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Garanti BBVA diğer bankalara nazaran gelir belgesiz kredi verirken, kredi alacak olan kişinin bir sigortası olmasını isteyecektir. En az 3 aylık sigortanız varsa ve kredi notunuz da uygunsa, bankaya giderek veya internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptığınızda, banka hemen değerlendirme yapacak ve sizlere anında kredi sonucu gelecektir. Garanti BBVA üzerinden 36 ay vadeye kadar ve 3 ay ertelemeli kredi alabilirsiniz. Size en yakın banka şubesine sadece kimliğinizle giderek 11.000 TL gelir belgesiz kredi kullanabilirsiniz.

Odeabank 11.000 TL Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Odeabank, Nakit hazır sistemi ile birlikte onay alan müşterilerine 36 ay vadeye kadar hemen kredi imkanı sağlamaktadır. Kredi başvurusu yaptığınızda, şartlara uygun olan kişilerin, anında onay alacaklarını söylemek istiyoruz. Kredi için SMS atabilir veya bankanın internet bankacılığına girebilirsiniz. SMS ile başvuru yapmak için Nakit TC KİMLİK yazarak 8444’e mesaj atmanız yeterlidir. Bu şekilde kredi başvurusu yapmış olacak ve onaylanan 11.000 TL krediyi gelir belgesiz olarak hesabınıza atacaksınız. Kredi başvurusu yapan kişilerin 3 ay erteleme ile de kredi alacağını söylemek istiyoruz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR