11 Şubat 2022 Türk Hava Yolları Super Bowl Reklamı İzle! THY Reklamında Oynayan Büyük Yıldız Kim?

11 Şubat 2022 Türk Hava Yolları Super Bowl Reklamı İzle! THY Reklamında Oynayan Büyük Yıldız Kim?
YAYIN TARİHİ: 11.02.2022 14:45:00

11 Şubat 2022 Türk Hava Yolları Super Bowl Reklamı İzle linki vatandaşlar tarafından aratılıyor. Bu anlamda Türk Hava Yolları süper kıta Pangea’dan esinlendiği yeni reklam filmini ekrana getirdi. Morgan Freeman’ın rol aldığı yeni reklam filmi “Pangea” 13 Şubat Piyasa günü yayınlanacak 56. Super Bowl’da da milyonlarca izleyici ile kavuşacak.

11 Şubat 2022 Türk Hava Yolları Super Bowl Reklamı İzleme kinki sayfamızda. Dünyanın en çok izlenen spor faaliyeti Super Bowl’da bu sene altıncı kez yer alacak. Filmde milyonlarca sene evvel bütün kıtaların tek bir kara parçası bulunduğu süper kıta Pangea’dan ilham alarak kişileri ve dünyayı tekrardan bir araya getirebilme mesajı veriliyor. Uzun senelardir Super Bowl reklam kUşaklarında yer alan Türk Hava Yolları, ilk kez 2016 senesinde Ben Affleck’in başrolde yer aldığı ‘Batman v Superman’ filmi sponsorluğunda “Fly to Gotham and Metropolis City”, 2017’de Morgan Freeman ile “Dünya Daha Büyük, Keşfet”, 2018’de Dr. Mehmet Öz ile “Beş Duyu”, 2019’da ünlü yönetmen Ridley Scott’ın çektiği “Yolculuk”, 2020’de ise “Adım At Dünyaya” filmi ile Super Bowl’da yer almıştı.


Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı Prof. Dr. Ahmet Bolat, “Dünyanın en çok izlenen spor faaliyeti “Super Bowl”da altıncı kez yer almaktan ötürü mutluyuz. Bu organizasyonda yer alan tek Türk markası olarak ülkemizi küresel ölçekte gururla temsil ediyoruz. Pangea konseptinden yola çıktığımız bu filmimizde Morgan Freeman gibi mühim bir yıldız ile ikinci kez bir iş birliğine imza atmış olduk. Kendisinin kuvvetli anlatımı ve oyunculuğuyla uzakları yakın hissettireceğimizin mesajını başarılı bir şekilde verilenmize inanıyoruz.” açıklamalarında bulundu.


Pangea konsepti, dünyanın en çok uluslararası noktasına uçan Türk Hava Yolları’nın geniş ağının birleştiriciliğini vurgulaması ile öne çıkıyor. Süper kıta Pangea, bugünümüzde var olmamasına rağmen; Türk Hava Yolları insanları ve kültürleri birleştirmenin verilen gurur ile birleşme ve buluşmanın küresel bir aracı olarak “uzakları yakınlaştırma” mesajı üstünde duruyor. Küresel bayrak taşıyıcı yeni filmi ile rakipsiz ağı ve menfaatli hizmetleri ile daha çok bireyi ve ülkeyi birleştirme motivasyonunu aktarıyor.THY REKLAMINDA OYNAYAN BÜYÜK YILDIZ KİM?

THY Basın Müşavirliği'nden oluşturulan bildirimde Freeman'ın rol aldığı yeni reklam filminin piyasa günü ABD"nin Los Angeles şehrinde oynanacak Super Bowl şampiyonluk maçında ilk kez izleyicisiyle buluşacağı belirtildi.

11 ŞUBAT 2022 TÜRK HAVA YOLLARI SUPER BOWL REKLAMI İZLE!
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR