10 Saat İçinde Bunu Yapmanız Gerekiyor! Şaka Değil Gerçek! 61.875 TL'ye Mercedes Vito Alabilirsiniz!

10 Saat İçinde Bunu Yapmanız Gerekiyor! Şaka Değil Gerçek! 61.875 TL'ye Mercedes Vito Alabilirsiniz!
YAYIN TARİHİ: 4.11.2021 09:50:00

​Şaka Değil Gerçek! 61.875 TL'ye Mercedes Vito Alabilirsiniz! 19 Saat İçinde Bunu Yapmanız Gerekiyor. E-ihale sistemiyle otomobil almak oldukça basittir. Bu anlamda haberimizde ilanla ilgili detayları verdik 

Araba fiyatlarının patlama yaptığı bu günlerde vatandaşlar değişik alternatifleri araştırmaya devam ediyor. Bu anlamda ya bankalardan ya da icradan araba almak oldukça mantıklı eihale.gov.tr sitesi üzerinden her bütçeye uygun araç bulunabiliyor. Son gelen otomobil ise Mercedes Vito oldu. Hem de bu fiyata yalnızca 61.875 TL'ye. 

İHALE DETAYLARI

Açıklama ve Özel Şartlar


İhalede satış bedeline ek olarak %1,517 (binde 15,17) oranında damga vergisi tahsil edilmektedir. Damga vergisinin KDV ve ÖTV’si de ayrıca tahsil edilir.

*** GÜMRÜK MEVZUATINA GÖRE TASFİYESİ ÖNGÖRÜLEN EŞYANIN ELEKTRONİK İHALE YOLUYLA SATIŞINA ESAS ŞARTNAME/SÖZLEŞMENİN EŞYANIN GÖRÜLMESİ BAŞLIKLI 9’UNCU MADDESİNİN 3’NCÜ BENDİ “ Eşya mevcut durumu ile satışa sunulmaktadır. Sistemde yer alan eşyaya ait bilgiler bilgi niteliğindedir. Sistemde teklif veren istekliler e-ihalesi yapılan eşyayı mevcut haliyle görmüş, incelemiş ve e-ihaleye sunulduğu haliyle kabul etmiş sayılır. Bu konuda yapılan itirazlar idarece reddedilir.” HÜKMÜNE AMİRDİR.
*** MOTOR YANMIŞ OLDUĞUNDAN MOTOR NUMARASI TESPİTİ YAPILAMAMIŞ OLUP ARACIN MOTOR NUMARASI SERVİS BİLGİSİDİR. SÖZ KONUSU ARACIN SATIŞINA MÜTEAKIP ARACIN BULUNDUĞU YERDE (DİYARBAKIR TASFİYE İŞLETME MÜDÜRLÜĞÜ OTO SUNDURMASI)) ALICISI TARAFINDAN MOTOR NUMARASI TESPIT ETTIRILMESINE MÜTEAKIP ARAÇ ALICISINA TESLIM EDILECEKTIR. ARACIN MOTOR NUMARASI TESPITINE DAIR YAPILACAK MASRAFLAR ALICIYA AITTIR.

*** TESCİLİ İÇİN ALINMASI GEREKEN HER TÜRLÜ İZNİN VEYA BELGENİN ALINMASI, KAYIT, TESCİL  İŞLEMLERİ ALICI TARAFINDAN YERİNE GETİRİLİR. BUNLARA İLİŞKİN HER TÜRLÜ MALİ YÜK VE YÜKÜMLÜLÜK ALICI TARAFINDAN KARŞILANIR.


İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER