1 Haftada Aşk Bombası Patladı Nisa Ogeday’ı Başkasına Kaptırdı! Survivor 2022’de 5’li Aşk Düğümü

1 Haftada Aşk Bombası Patladı Nisa Ogeday’ı Başkasına Kaptırdı! Survivor 2022’de 5’li Aşk Düğümü
YAYIN TARİHİ: 22.01.2022 11:46:00

15 Ocak Cumartesi akşamı yayınlanmaya başlayan 2022 Survivor, geçen 1 haftanın ardından büyük bir kaosla izleyiciyi baş başa bıraktı. Kavgalar, hesaplaşmalar bir yana akıllara zarar bir aşk beşgeni olduğu iddia edildi. Nisa Bölükbaşı, Ogeday Girişken, Barış Murat Yağcı ve Sercan Yıldırım arasındaki aşk dörtlüsüne dördüncü isim de dahil olmuş olabilir. İddialara göre Nisa’nin sevgilisi olduğu iddia edilen Ogeday, kalbini bir başka Survivor yarışmasına kaptırdı.

2005 yılında bu yana yayın hayatını sürdüren Survivor 2022 bu yıl All-Star formatında izleyici karşısına çıkıyor. Bu sezon hesaplaşmalar, kanlılar, dostlar, düşmanlar bir yanda tarihte görülmemiş bir aşk dörtgeni de bulunuyordu. Ta ki o ismin adı Ogeday Girişken ile anılana kadar. Sosyal medya fenomeni Ata Benli’nin iddiasına göre, Nisa Bölükbaşı ile yakınlaştığı iddia edilen Ogeday Girişken kalbini başka bir yarışmacıya kaptırmış olabilir. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Olaylar gelişimi ise şu şekilde: 2020 yılındaki Survivor’da Sercan Yıldırım’ın, genç yarışmacı Nisa Bölükbaşı’ndan hoşlandığı ortaya çıkmıştı. Bu ekrana platonik olarak yansısa da Sercan Yıldırım, karşılıksız olmadığını Nisa’nın kendisine notlar gönderdiğini söyleyerek o notlardan birini ada konseyinde Türk halkıyla paylaşmıştı. Sonrasında Sercan Yıldırım, Nisa Bölükbaşı’nın elenmesine neden olmuştu.
Yarışma sonrasında ise Nisa Bölükbaşı asıl bombayı patlatmış ve yarışma boyunca sürekli didiştiği Barış Murat Yağcı’yla aşk yaşamaya başlamıştı. Bu sürpriz aşk başladığı gibi sürpriz bir şekilde sona ermişti. Hem Barış hem Nisa sosyal medya üzerinden birbirlerine laf sokarak aşklarını sonlandırmıştı. Bu sırada Nisa Bölükbaşı gönlünü eski bir Survivor şampiyonuna kaptırdı.

Survivor 2022 öncesin yeni bir aşk bombası patladı. Nisa Bölükbaşı ile Ogeday Girişken’in aşk yaşadığı iddiaları sosyal medyanın gündemine bomba gibi düşerken, yarışmadan kısa bir süre önce Ogeday Girişken’in Nisa hakkında ‘aramızda bir şey var da diyemem yok da diyemem’ açıklaması ‘aşk var’ olarak yorumlanmıştı. Sercan Yıldırım, Barış Murat Yağcı, Ogeday Girişiken ve Nisa Bölükbaşı dörtlüsü Survivor 2022’de birlikte yarışıyor. Ve bir başka yakınlaşma bombası Ata Benli tarafından patlatıldı.Sosyal medya fenomeni Ata Benli’nin iddiasına göre Nisa Bölükbaşı’nın yokluğunda sevgilisi Ogeday Girişken ile takım arkadaşı Sude Burcu yakınlaştı. Kanıt olarak Sude ile Ogeday’ın yakın hallerini gösteren Ata Benli ayrıca Sude Burcu’nun ‘uğur getirsin diye’ saç tokasını Ogeday Girişken’e verdiğini de iddia ederek yani bir bombanın fitilini ateşlemiş oldu.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR