0.84 Faiz Oranlarıyla Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Özel Kredi Kampanyası Duyurusu Yapıldı, Son Dakika

0.84 Faiz Oranlarıyla Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Özel Kredi Kampanyası Duyurusu Yapıldı, Son Dakika
YAYIN TARİHİ: 14.07.2021 12:26:00

0.84 Faiz Oranlarıyla Ev Sahibi Olmak İsteyenlere Özel Kredi Kampanyası Duyurusu Yapıldı, Son Dakika. Ev sahibi olmak istiyorum diyenlere özel 0.84 faizli konut kredisi kampanyası duyuruldu. Bankalar sıraya girdi. İşte detaylar...

Son Dakika: Özel Haber: Ev sahibi olmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri destek modeli konut kredileri olmaktadır. Bu sene itibari ile konut kredilerinde oldukça uygun faizlerle işlemler yapılmaktadır. Bu kredileri alarak sizde ev sahibi olma yolunda ilk adımınızı atabilirsiniz. Eğer hala kira ödüyorsanız ve artık kendi evinizin borcunu ödemek istiyorsanız düşük bir peşinat ile vereceğimiz bankalardan 0.84 faiz oranları ile konut kredisi kullanabilirsiniz. Banka şartlarına uygun olan müşteriler anında bu krediler için onay alabilmektedirler.

Konut Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir?

Konut kredisi kullanacak olan müşterilerin öncelikle kredi notu ve kredi sicilinin uygun olması gerekiyor. Konut kredisi başvurusu yaptığınızda banka şartlarına uygun olmazsanız kredi onayı alamayacaksınız. Öncelikle bu tarz teminatlı kredilerde banka sizden gelir belgesi isteyecektir. Düzenli bir geliriniz ve konut kredisini ödeyebilecek bir bütçenizin olması gerekiyor. Daha sonra banka politikalarına uygun olup olmadığınız kontrol edilecektir. Kredi notu en az 1100 ve üzerinde olması durumunda, diğer bankalarda gecikmelerinizin olmaması durumunda, çok başvuru ve borçlanmanızın yüksek olmaması durumunda konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca evli olan müşterilerin eş sicil durumu ve eş rızası belgesi de banka için çok önemlidir. Eğer eşiniz bankaya giderek imza atmazsa konut kredisi kullanamazsınız.

Garanti BBVA Kiracıya Özel Konut Kredisi

Artık sizde kira ödemekten yorulduysanız, Garanti BBVA üzerinden özel konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka 240 ay vadeye kadar 0.84 faiz oranı ile konut kredisi vermektedir. Kredi başvurusu için en yakın banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Banka şubesine gitmek istediğiniz zaman yanınızda evraklarınızı da götürebilirsiniz. Başvuru sonrasın banka kredi onayını aynı gün içinde verecektir. Kredi onayı aldığınızda bankanın yapacağı ekspertize göre değerin %80’ine kadar konut kredisi kullanabileceksiniz.

ING 0.84 Faiz Oranı ile Konut Kredisi

En yakın ING Bank şubesine giderek 120 ay vadeye kadar konut kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Banka uygun olan müşterilere 1 hafta içinde kredisini kullandırmaktadır. Sizde bu bankadan kredi alacaksanız, alacağınız evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanacaksınız. Ayrıca bu bankada 3 ay ertelemeli kredi kullanabilirsiniz.

Akbank Konut Kredisi Kampanyası

Akbank’ta uzun bir süre sonra konut kredisinde indirim başlatmıştır. 0.84 faiz oranı ile 120 ay vadeye kadar verilen bu konut kredisine başvuru yapmak istiyorsanız en yakın Akbank şubesine gidebilirsiniz. Alacağınız konut kredisinde ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanacaksınız. Geriye kalan kısmı bankaya peşinat olarak vermeniz gerekiyor. En yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER