Yazarlar Astroloji
Teknoloji:
Teknoloji

Yeni nesil akıllı yatak dönemi başladı

16 Ekim 2015 Cuma 16:31
Yeni nesil akıllı yatak dönemi başladı

Akıllı bir çok cihazın arasına artık akıllı Luna yataklarının girdiğini hatırlatmak isteriz.

 
Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi ile akıllı cihazların yeni bir teknoloji ile akıllı yatak dönemi resmen başladı. Bir çok akıllı cihazın dışında artık yataklarımızda akıllındı diyebiliriz.

Akıllı yataklar akıllı cihazlarınız ile kontrolünü sağlayabilir bir çok kişi akıllı yatak bizlere ne kazandırabilir ki bu soruyu sormak gerçekten oldukça erken olduğunu düşünmekteyiz. Akıllı yatak her hangi bir yatağınızın üzerine sereceğiniz bir çarşam benzeri bir şey olup akıllı cihazlarınızda bulunan uygulama ile yönetilmektedir. 

Akıllı yatak yatak içerisindeyken sizlerin bazı bilgilerinizi hafızasına kaydeder ve sizlere akıllı cihazlarınızdan sunar.Bunlardan bir kaçı vücut sıcaklığınız ve kalp atışlarınız diyebiliriz. Bunların dışında ise en çok istenilecek şeylerde biriside yatağınızı istediğiniz gibi sıcaklatarak sıcak bir şekilde uyumanızı sağlayabilirsiniz ki özellikle soğuk havalarda inanılmaz faydasını göreceksinizdir.

Şuana kadar 5 binden fazla sipariş alan Luna yatak 2016 yılının Şubat ayında ön siparişlerin teslim edileceği söylenmektedir. Fiyat konusunda ise 235 Dolardan başladığını söylemek isteriz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Facebook özelliği bu sefer instagrama geliyor!
Instagram yep yeni özelliğiyle beraber kullanıcılarına facebook özelliğini getirmeyi düşünürken işte...

Haberi Oku