Yazarlar Astroloji
Teknoloji:
Teknoloji

White Board Animasyon Fiyatları

13 Şubat 2017 Pazartesi 16:35
White Board Animasyon Fiyatları

Beyaz tahta animasyon olarak Türkçe' ye çevrilmiş olan White board animasyon, çizim tekniği ile nesnelerin ve karakterlerin ekrana getirilmesiyle oluşur. 2 boyutlu animasyonlarda olduğu gibi nesnelerin hareket etmesi söz konu değildir.

White Board Animasyon Örnekleri

Daha fazla white board animasyon tekniği ile hazırlanmış çok sayıda animasyon örneğini, 2d animasyon youtube kanalından görebilir, web sitesindeki iletişim sayfasından white board animasyon (beyaz tahta animasyon) için iletişim kurabilirsiniz.

Neden white board animasyon?

White board animasyonlar basit, anlaşılır ve eğlenceli yapıları nedeniyle çok sık tercih edilirler. Aynı zamanda daha gelişmiş animasyon türlerine göre oldukça ekonomik olduklarını söyleyebiliriz. Bu ve benzeri nedenler white board animasyonlar tercih sebebi olabilmektedir.

White board(beyaz tahta) animasyon nasıl hazırlanır?

White board animasyonları hazırlamak bir den fazla alternatiften bahsedebiliriz. Yıllık olarak lisans ücreti ödeyerek sahip olabileceğiniz masa üstü yazılımlar vardır. Yine yıllık lisans ödemesi ile alabileceğiniz web tabanlı uygulamalar ile de hazırlayabilirsiniz. Bu ihtimaller dışında adobe after effect yada daha zahmetli bir yol olan adobe flash yazılımları ile de white board animasyonlar hazırlayabilirsiniz.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Facebook özelliği bu sefer instagrama geliyor!
Instagram yep yeni özelliğiyle beraber kullanıcılarına facebook özelliğini getirmeyi düşünürken işte...

Haberi Oku