Yazarlar Astroloji
Teknoloji:
Teknoloji

Metin2 Oyunu Nedir?

31 Ağustos 2017 Perşembe 10:41
Metin2 Oyunu Nedir?

Son zamanlarda çoklukla ismini duyduğumuz metin2 pvp serverler oyunu dünyada uzun süreden beri oynanan oyunlar arasındadır.

Son zamanlarda çoklukla ismini duyduğumuz metin2 pvp serverler oyunu dünyada uzun süreden beri oynanan oyunlar arasındadır. Ülkemizde de 2005 yılında oynanmaya başlanan bu oyun öncelikli olarak savaştan korunma ve arkanda olan kimseye güvenmeme kuralını oyuncularına öğretmektedir. Bu oyun ilk yapım aşamasında iken ve bir müddet oynatıldıktan sonraya kadar bitkiler ve hayvanlar arasında oynatılmakta idi. Daha sonraları bu oyun insanlar arasında oynanan bir savaş oyununa döndürülerek oyunun bir çok savaş oyunu sever kişi tarafından oynanmasına sebep olmaya başladı.

Oyunun renkleri bazı oyun kurucular tarafından değiştirilirken savaş oyunu olan metin2 pvp orijinal renkleri kahverengi ve kırmızı olarak biliniyor. Önceleri daha çok fazla renkli değil iken insanların daha dikkatsiz oynadığı bu oyun renklerin birleşimi yapıldıktan sonra daha seri ve daha iyi oynanmaya başlandı. İnternet bağlantısının olduğu her alandan online olarak oynanabilen bu oyunu kazanmanın kuralı düşmanları öldürmek ve her zaman avcı durumunda olup asla av durumuna düşmemek.

Dünyada oynanan savaş oyunları arasında neredeyse birinci sırada olan pvp serverler oyunu yaygınlaşmaya devam ediyor. Bir arkadaşın diğer bir arkadaşa önerdiği bu oyun genellikle on beş yaşını aşmış erkek oyuncular tarafından oynanmayı tercih edilirken bazı zamanlarda yetişkinler tarafından da keyifli bir şekilde oynandığı görülüyor. Fakat oyunu oynamak için mutlaka savaş oyunu seven olmak şart görülüyor.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Sosyal Medya Kullanımı
Çok uzun bir süreden bu yana dünyada ve ülkemizde sosyal medya kullanımı artmıştır. Bu sistem içinde...

Haberi Oku