Yazarlar Astroloji
Teknoloji:
Teknoloji

Bilgisayarım internete neden girmiyor?

18 Kasım 2015 Çarşamba 15:30
Bilgisayarım internete neden girmiyor?

Bilgisayar internete neden girmez bu sorun neden olur gibi bir çok kişi bunun yanıtını aramaktadır. Haberimizde bir bilgisayarın neden internete girmeyişinin nedenlerini hep birlikte inceleyeceğiz.

Bilgisayarınız internete neden girmez girmemesini gerektiren ne gibi sorunlar olabilir gibi düşünceye kapılan kullanıcılara bir kaç çözüm önerisi sunacağız. Bilgisayarınızın internete girmeyiş nedeni bir kaç nedenden ötürü olabilmektedir.

İlk önce internet varmı yok mu başlıca bunu kontrol edelim evet var diyorsanız o zaman şüpheler direk bilgisayarınıza dönüyor. Bilgisayarınızın görev çubuğunda ağ simgesi çarpı konumunda ise bilgisayarınıza giren bir internet kablosu var ise bunu kontrol edin yerinden çıkmış veya uçunda bir gevşeklik söz konusu olabilir. Öte yandan bilgisayarınızda kurulu olan virüs programını kontrol edin internet güvenliğine yanlışlık ile alınmışsa sizi internete sokmayacağından emin olun.

Aygıtınızın yüklü olup olmadığının kontrolünü yapın yani yanlışlıkla ethernet driverınız silinmiş olabilir ki bu format sonrası da gerektirebilir iyice bir kontrol edin. Bunlar internetinizin olmayışının başlıca nedenleri olabilmektedir. Oldukça dikkat gerektirir ve tam olarak doğru noktalara bakmanız yeterli olacaktır. Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Kredi Kartı ile Bahis Oynamanın Avantajları
Son yıllarda kredi kartı kullanımı her geçen gün daha da yaygınlaşmaktadır.

Haberi Oku