Yazarlar Astroloji
Teknoloji:
Teknoloji

Astropay Kullanım Avantajları Nelerdir?

02 Mart 2017 Perşembe 11:42
Astropay Kullanım Avantajları Nelerdir?

İnternet üzerinden kimlik bilgileriniz olmadan alışveriş yapmanıza olanak sağlayan sanal kart türüdür.

 Astropay ön ödemeli kart türü olup kredi kartınızın yerine rahatlıkla kullanacağınız güvenli sanal kart uygulamasıdır. Sanal kartınızı aldığınız zaman sizlere bir kod verilir ve bu kod ile alışverişe başlarsınız.

Ön Ödemeli Sanal Kart Astropay Nasıl Kullanılır

Anlaşması olan alışveriş sitelerinde astropay sanal kartınızın kodunu yazarak kullanıma başlarsınız. Sanal kartınızın bakiyesini tek seferde harcayabildiğiniz gibi belirli kısımlarını da kullanabilirsiniz. Alışveriş sitelerinde, oyunlar için millerde rahatlıkla kullanılır ve kimlik bilgilerinize ihtiyaç duyulmaz.

Astropay Kartı Nerede Kullanılır?

Sanal kart anlaşması bulunan tüm sitelerde kullanabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi vermenize gerek yok. Kredi kartınızda olduğu gibi ücret ödemediğiniz zaman herhangi bir kart ücreti ya da faizi bulunmaz. Cezai işleme tabi olmazsınız. Satın alma sırasında KDV ve komisyon payını ödemeniz yeterlidir.

Astropay Kartının Kullanım Avantajları

Bakiyenizi kendiniz belirler ve kredi kartınızı riske atmadan güvenli şekilde alışverişinizi tamamlarsınız. Astropay kodunuzu anlaşması bulunan sitelerde kullanmanız yeterlidir. İsterseniz bozdurup, nakde de çevirebilirsiniz. Bakiyenizi baştan kendiniz belirlediğiniz için tüm dünyada güvenli sanal kart türü olarak kabul edilir.

Astropay Kodunuz ile Alışverişe Başlayın

Sanal kartınızı almadan önce belirli ücret öder ve hemen PIN kodunuza ulaşırsınız. Alışverişinize kodunuzu aldığınız zaman başlarsınız. Bakiyenizi artırmak istiyorsanız tekrar dijital kod numarası almanız gerekir. Bu nedenle sanal kartınızı alırken limitinizi iyi şekilde belirlemelisiniz.

Astropay Kartınızı Dilerseniz Nakde Çevirin

Sanal kartınız olan astropayı kullanmadığınız takdirde dilerseniz nakde çevirebilir ve bozdurabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçtiğiniz zaman banka hesap numaranıza kısa sürede nakde çevirdiğiniz miktar yatar. Nakde çevirme işlemi sonrasında sanal kart başvurusu dilerseniz tekrardan  hemen yapabilirsiniz.

NETSİSKART ile alışverişleriniz güvenli sanal kart olan astropay kodunuzu kullanın ve kişisel bilgilerinizi riske atmayın. https://www.netsiskart.com/astropay online alışveriş mağazalarında ya da dilerseniz oyun platformlarında sanal kartınızı kullanabilirsiniz. Yüklediğiniz kadar harcama yapabilir ya da kartınızı nakde çevirebilirsiniz. Yurt içi ya da yurt dışında anlaşması olan tüm sitelerde kullanırsınız. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Facebook özelliği bu sefer instagrama geliyor!
Instagram yep yeni özelliğiyle beraber kullanıcılarına facebook özelliğini getirmeyi düşünürken işte...

Haberi Oku