Yazarlar Astroloji
Medya

Aşk ve Mavi dizi konusu , oyuncuları

27 Ekim 2016 Perşembe 14:43
Aşk ve Mavi dizi konusu , oyuncuları

Atv ekranlarına çok iddialı bir dizi ekranlara gelmeye hazırlanıyor başrollerinde Emrah ve Burcu Kıratlı olurken çok merak edilen dizi konusu ve oyuncularına haberimizden ulaşabilirsiniz.

Emrah uzun yıllar sonra dizi projesi olan Aşk ve Mavi ile ekranlara geliyor. Burcu Kıratlı ile başrollerini paylaşacak oyuncunun bu dizisi oldukça büyük izlenme oranlarına sahip olması bekleniyor.

Emrah dizide Ali karakterini canlandıracakken, Burcu Kıratlı ise Mavi karakterini canlandırıyor.Dizinin konusu ise Ali karakteri 30'lu yaşlarında olmakta ve zengin bir ailenin çocuğdur.Ahmet adında bir adamı öldürdüğü gerekçesi ile uzun yıllar hapiste yatmıştır.Hapishanenin son yıllarında Mektuplaşmış olduğu Mavi ile tanışır ve hemen evlenirler.

Aslında bu tanışma bu evlilik bir tesadüf değildir çünkü Ali'yele evlenen Mavi düğün gecesi Ali'yi öldürmek istemesidir çünkü Mavi öldürülmüş olan Ahmet'in kardeşi olmakta ve Ali, Ahmet'i öldürmüş olduğu için öcünü bu şekilde almaya çalışacaktır.Fakat Mavi'nin bilmediği bir şey var ki abisini öldüren Ali değil Ali'nin abisi olan Cemal'dir.

Düğün gecesi Mavi, Ali ile evlendikten sonra Ali'yi bıçaklayacaktır.Fakat Ali almış olduğu ufak bir yara ile kurtulur.Ali birlikte yaşamak şartıyla Mavi'den şikayetçi olmaz. Mavi duygularına her ne kadar karşı çıkıyor olsa aralarında inanılmaz bir aşk başlayacaktır.

Dizinin Oyuncuları

Emrah - Ali
Burcu Kıratlı - Mavi
Işıl Yücesoy - Refika
Kenan Bal - FazılMisafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Fatma karakteri Söz dizine veda etti
Star Tv'nin sevilen dizisi Söz'de şok ayrılık yaşandı. Dizide Fatma karakterini canlandırmakta...

Haberi Oku