Yazarlar Astroloji
Magazin:
Magazin

Tuğba Özay'a sosyal medya üzerinden tehdit

26 Eylül 2016 Pazartesi 07:23
Tuğba Özay'a sosyal medya üzerinden tehdit

Güzel manken Tuğba Özay şu sıralar internet üzerinden almış olduğu tehdit ile şok içerisinde. Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından "Senin ölümün benim elimden olacak güzelim, peşindeyim" mesajı sonrasında savcılığa giderek şikayette bulundu.

Bir çok ünlü gibi Tuğba ÖZay'da sosyal medya üzerinden büyük bir tehdite maruz kaldı. Özay almış olduğu tehdit mesajı sonrasında ise savcılığa giderek almış olduğu ölüm tehditi için şikayet dilekçesi verdi. Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından defalarca tehdit edildi.

Tuğba Özay'a atılan sosyal medya mesahının içerisinde ise "Vatan haini" olmak ile tehdit edildikten sonra bir kaç kez daha aynı kullanıcıdan tehdit mesajlarını alması sonrasında şikayette bulundu. Sosyal medya kullanıcısının "Kaanvural" adlı kişi olduğu ve "Senin öllümün benim elimden olacak.Vatan haini çıktın sende ama bekle, Peşindeyim" tehditini aldı.

Aynı zamanda "Kaanvural" adlı kullanıcı küfürler dolu bir mesaj attığıda söylendi. Ünlü mankenin savcılığa şikayeti sonrasında ise tehdit eden kullanıcının IP numarası belirlenerek adres ve kişisel bilgilerine ulaşılacak. Savcılığa açılan şikayet sonucunda kişiye ulaşılarak ifade vermeye çağırılacak.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

İdeal Halı ile Mükemmel Bir Eve Kavuşun
Ev dekorasyonu içerisinde tamamlayıcı bir görev üstlenen halı, aynı zamanda soğuk kış günlerinden olumsuz...

Haberi Oku