Yazarlar Astroloji
Magazin:
Magazin

Polat Alemdar'ın asıl mesleği nedir, ortaya çıktı

21 Kasım 2015 Cumartesi 07:39
Polat Alemdar'ın asıl mesleği nedir, ortaya çıktı

Necati Şaşmaz, Polat Alemdar'ın asıl mesleği nedir soruları daima bir çok kez sorulmuştur. Çünkü dizide oynamış olduğu karakter ile mesleğinin bağdaşıp bağdaşmadığı düşünlmektedir ki inanın şaşıracaksınız.

Kurtlar Vadisi Pusu'nun Polat Alemdar'ı aslında gerçek hayatında düşündüğünüz gibi bir mesleği olmadığına bu haberimizde karar vereceksiniz. Dizinin Polat'ı ki Necati Şaşmaz asıl mesleği turizmcilik olmaktadır. Uzun yıllar boyunca turizm işi ile uğraşan Şaşmaz bir anda kendisini Kurtlar Vadisi setinde buldu.

Her hafta Perşembe gecesini iple çeken büyük bir fan kitlesine sahip olan Polat Alemdar normal hayatında mütavazi bir bey efendi olup asıl mesleği iste turizm otelcilik olmaktadır.  Turizm ile ilgilendiği sırada ise Amerika da yaşayan ve 6 yıl boyunca orada kaldıktan sonra yaşanan terör saldırıları sonrasın ailesinin yanına geldiğinde kaldı.

Türkiye ye dönüşünde ise Ankara'da bir sigorta acentesi açtı ve aradan kısa bir süre geçmesine rağmen Osman Sınavla bir görüşme yaptıkran sonra kendini dizi ve film setlerinde buldu.

 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Köşe Takımları ile Evinize Şıklık Katın
Evler açısından mükemmel bir görünümün oluşturulmasını mümkün hale getiren köşe takımları, aynı...

Haberi Oku