Yazarlar Astroloji
Magazin:
Magazin

Kerimcan Durmaz Türkiye'yi terk etti mi?

23 Aralık 2016 Cuma 13:28
Kerimcan Durmaz Türkiye'yi terk etti mi?

Türkiye'nin fenomen isimlerinden birisi olan Kerimcan Durmaz en son karışmış olduğu olay sonrasında Türkiye'yi terkedeceğini duyurmuş ardından yeniden bir polemik yaşanmasına neden olmuştu. Peki Kerimcan Durmaz Türkiye'yi terk ettimi nerede?

Fenomen olarak adını oldukça duymaya alışmış olduğumuz isimlerden birisi olan Kerimcan Durmaz bir gece kulübünde uğramış olduğu saldırı sonucunda hafif bir şekilde yaralanmış ve saldırıyı yalanlamış ardından gerçekler ortaya çıkmıştı.

Gün geçtikce fenomenlik alanında oldukça ilerleyen Kerimcan Durmaz'ın son olarak yapmış olduğu açıklamada artık Türkiye'de kalmayacağını ve buraları terk edeceğini açıklamıştı. Bir çok kişinin merak etmiş olduğu sorulardan birisi ise bir süredir sessiz olan Kerimcan Durmaz nerelerde.

Kerimcan Durmaz şuan için Türkiye'yi terk etmiş değildir ve programlarına devam ettiği görülmektedir. Kısa vadede Türkiye'den ayrılacağı düşünülmemekte olup yine sahne almaya başlamış durumdadır.

Kerimcan Durmaz Kimdir

Kerimcan Durmaz, 2 Kasım 1994'te İstanbul'un Yeniköy semtinde doğdu. Annesi ev hanımı, babası restoran işletmecisidir. İki ablası vardır.Liseyi bitirdikten sonra Bakü'ye gitti ve makyör olarak çalıştı.Periscope'a ve Snapchat'e yüklediği videolar ile sosyal medyaya adım attı. Daha sonra İstanbul'a döndü ve DJ olarak çalışmaya başladı. Çekimleri Aralık 2016'da başlayacak bir sinema filminde başrolde yer almak üzere teklif aldı. 2016-17 yayın döneminde TV8'de ekrana gelen İşte Benim Stilim yarışmasının yedinci sezonunda jüri üyeliği yapmaya başladı. 30 Kasım 2016'da Samsun'da sahne aldığı bir mekânda LGBT'lere yönelik şiddete uğradı ve yaralandı.Durmaz, bazı köşe yazarları tarafından yalnızca cinsel yönelimi nedeniyle ünlü olduğu ve eşcinselliği "tek tipleştirdiği" gerekçesiyle eleştirilmektedir.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
o

Takım Elbise
Erkekler için özellikle takım elbise her alanda kullanılabilecek kıyafet seçenekleri arasında yer almaktadır.

Haberi Oku