Yazarlar Astroloji
Magazin:
Magazin

Hadise'ye O Ses Türkiye çekimlerinde haciz şoku

19 Ekim 2016 Çarşamba 09:04
Hadise'ye O Ses Türkiye çekimlerinde haciz şoku

O Ses Türkiye çekimleri sırasında Hadise büyük şok yaşadı. Bir firma ile anlaşmasına aykırı hareketi sonucunda 250 bin euro ödemeye mahkum edilen Hadise çekimler sırasında haciz memurlarının bakınına uğradı.

TV 8 ekranlarında yayınlanmakta olan O Ses Türkiye yarışmasında jüri üyesi olan Hadise çekimler sırasında gelen haciz şoku ile sarsıldı.Diğer haber sitelerinden alınan bilgilere göre yaklaşık 4 yıl önce Trendyol markası ile imzaladığı 500 bin euroluk reklam sözleşmesine aykırı davranması sonucunda 250 bin euro ödemeye mahkum edildi.

250 bin euro ödemesini gerçekleştirmeyen Hadise O Ses Türkiye Çekimleri sırasında programa gelen haciz memurları ile şok yaşadı.Bant çekimleri sırasında yaşanan olayla program çekimine ara verilmek zorunda kalındı.Haciz memurlarının getirmiş olduğu ceza tutanağını imzalayan Hadise daha sonra programına devam ettiği görüldü.

Olaya şahit olan bir çok seyirci ise Hadise'nin kulağında bulunan küpe ve boynunda bulunan takıların stüdyoya döndüğünde olmadığını iddia etti ve haciz memurlarına teslim ettiği bilgisine yer verildi.Haciz memurları Hadise'nin takı ve paralarına el koyduğu yönünde yorumlandı.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Köşe Takımları ile Evinize Şıklık Katın
Evler açısından mükemmel bir görünümün oluşturulmasını mümkün hale getiren köşe takımları, aynı...

Haberi Oku