Yazarlar Astroloji
Magazin:
Magazin

Göğüs Cerrahisi İle Yenilenmek Mümkün

30 Ocak 2017 Pazartesi 08:30
Göğüs Cerrahisi İle Yenilenmek Mümkün

Bayanlar için kendini her zaman daha güzel ve zarif görmek önemlidir.

 Bayanlar için kendini her zaman daha güzel ve zarif görmek önemlidir. Bunun için de fiziki görünüme çok önem vermek gerekir. Genelde bayanların en büyük sorunu da vücudunun aynı ölçüde ve uyumda olmamasıdır. Özellikle de sorunların başında göğüs bozuklukları gelmektedir. Büyük, küçük, sarkık, büzüşmüş göğüs çevresine sahip olan bayanlar son zamanlarda estetik dünyasından destek almaya devam etmektedir. Herkesin talep ettiği ilk ameliyat çeşitlerinden biri meme dikleştirme olarak bilinmektedir. Özellikle de hamilelik döneminden sonra emzirme sürecine girildiği zaman bu operasyona daha çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Göğüslerinizi Biçimlendirmek

Her kadın için göğüs bölgesi kalça ile eş değerde büyüklüğe sahip olmalıdır. En azından görüntü olarak bu şekilde olduğunda bayanlar kendini daha iyi hissetmektedir. Bunun için de göğüslerin biçimlendirilmesine çok dikkat edilmektedir. Hem özgüven hem de güzellik açısından vücuda uygun meme yapısının olması gerekir. Buna bakarak meme büyütme ameliyatlarının neden gerekli olduğunu da daha iyi anlayabilmekteyiz. Ön tetkiklerin yapılması, anestezi altında uygulanması ve küçük kesiler ile tamamlanması sayesinde göğüs cerrahisinin önünün açık olduğunu görebilmekteyiz.

Kişiye Özel İlerleme

Bayanların meme küçültme gibi ameliyatlardan sonra yaşadığı olumlu ya da olumsuz etkiler kişisel olmaktadır. Her zaman önem verilen durumların başında yaş kriterini görebiliriz. Buna ek olarak kişinin hastalıkları da gözden geçirilmektedir. Anne olan ya da anne olmaya hazırlanan bayanlar için bu ameliyatların ertelenmesinin mümkün olduğu da bilinmelidir. Ameliyat sonrasında hızlı bir iyileşme sürecinin olması için mutlaka dinlenmeli ve ağır işlerden uzak durmalısınız. İlerlemeyi görebilmeniz için tüm kesi yaralarının iyileşmesini bekleyebilirsiniz. Tüm kesilerin iyileşmesi de yaklaşık olarak 2 ayı bulacaktır. Tabi bu süreçte korse ve özel sütyen kullanımı da çok önemlidir. 

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Kadife Pantolon ile Rahatlığı ve Şıklığı...
Türk toplumunda erkek giyim alanında kadife pantolonların,

Haberi Oku