Yazarlar Astroloji
Magazin:
Magazin

Canlı Yayında Erkek Kavgası

20 Ekim 2015 Salı 05:21
Canlı Yayında Erkek Kavgası

Yayınlanmakta olan Kısmet Olur programında yaşanan kavga rezilliği oldukça gözler önüne serdi.

Bir süre önce başlayan "Kısmet Olur" programı gün geçmiyor her gün yeni şeye sahit olunuyor. Kanal D ekranlarında yayınlanmakta olan programda bir anda canlı yayın karıştı. Ceyda bir anda Daniela'nın üzerine yürüyünce kavganın şiddeti gittikçe arttı ve büyük bir kavga yaşandı.

Bir birlerine oldukça sözlü ifade kullanan iki gelin oldukça sinirli oldukları görülürken iki birbirine yürüyerek adeta kavga etmeye başladılar. Sosyal medyada oldukça büyük yankı uyandıran bu hareket adeta erkek kavgalarını aratmadı. Ceyda ilke tartışmaya giren Daniela bir süre sonra Ceydanın ağlaması ile sonuçlanırkne laf dalaşı devam etti.

Erkek İçin Kavga Ettiler

Ceyda ile Daniella bir anda tartıştıktan sonra soluğu ayakta aldılar. Ceyda oturduğu yerden kalkıp Daniela'nın üzerine koşarak sen kimsin sözlreini kullandı. Daniela sakinliğini bozmazken Ceyda'yı üç kişi zor zaptetti ve Ceyda ağlamaya başladı. Oldukça sinirlenen Ceyda yatışdıktan sonra ise ikinci ihitarını aldı eğer bir ihtar daha alacak olursa yarışmadan diskalifiye edileceği açıklandı.

Yaşanan bu kavga bir erkek için olup büyük bir rezillik ile sosyal medyada dalga geçildi. Özellikle canlı yayında bunun yaşanmış olması da dikkatleri çekerek konuşulmasına neden oldu. Evlilik yolunda ilerleyen içeride 7 gelin ve 7 damat adayı bulunmakta ve günün 12 saati burada bu evde vakit geçirmekteler ve haftanın birincisine para ödülü verilmektedir.

Kısmet Olur programı her gün yayınlanmakta olup erkek kavgasının yaşanmasından sonra nasıl bir izlenim olacağı ise şuan için pek bilinmiyor fakat ihtar verilmesinden ötürü Ceyda ile Daniella'nın bir daha kavga etmemeleri beklenmekte.Ceyda bu kavgada durdurulamasaydı oldukça büyük bir kavganın çıkışı canlı yayında kızlar arasında yaşanacaktı. Her gün yeni bölümleri yayınlanmaya devam ediyor ve sonunda ise muhteşem bir düğün ile dünya evine gelin ve damat gireceği açıklandı.Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

Gökhan Özen yeni imajıyla poz verdi
Oldukça uzun bir süre sonra yani 7 yıl sonra yeni bir albüm yapan Sinan Özen çekimler için poz verirken...

Haberi Oku